Zavrieť

Porady

Ponúkam hotových ľudí na biznis

Ahojte,

poznáte to možno. Do vedenia malej s.r.o. sa dostanu ludia, ktorí maju ine prednosti ako to, ze by vedeli robit to, co maju.
V skratke: ponukam investorovi komplet, vyskolenu, zaucenu, zohratu, samostatnu partiu mladych ludi, zamestnancov (zivnostnikov)kupelnoveho studia, ktorí vdaka velmi chaotickym, neodbornym a hlupym rozhodnutiam majitelov pridu s velkou pravdepodobnostou o pracu.
Ak by sa nasiel clovek, ktory by chcel investovat, ma pripravene komplet zohrate osadenstvo na miestach architektov, predajcov, logistiku, fakturaciu. Celkovo asi 5-6 ludi.
Ludia rozumeju svojej praci, bezproblemove vztahy.
K dispozicii biznis plan, vizia ako pokracovat a hlavne kontakty a dobre vztahy s doterajsimi odberatelmi a celkom realna moznost ziskania zaujimavej zakazky.
Pochopitelne, prve mesiace su v case rozbehu narocnejsie vzhladom na splatnost faktur v tomto biznise.
Lokalita: Bratislava

Som pripraveny poskytnut podrobnosti pri osobnom stretnuti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    podľa mňa by bolo jednoduchšie ak by si každý jeden z nich našiel prácu zvlášť .

    Natlačiť niekam naraz 6 ľudí ?

    No neviem, neviem,

    to bude asi problém...

    cicvor30 je offline (nepripojený) cicvor30

    cicvor30
    tu nejde ani tak o to hladat pre tych ludi pracu, ale o to, zacat biznis, kde je najdolezitejsia vec hned po peniazoch(vlastne aj mozno dolezitejsia) mat schopnych a hotovych ludi. To len tak na ulici nenajdes. Je velmi tazke a trva to dlho vyskolit si ludi.
    Okrem toho, za toto beru personalne agentury neskutocne prachy.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    cicvor30 Pozri príspevok
    tu nejde ani tak o to hladat pre tych ludi pracu, ale o to, zacat biznis, kde je najdolezitejsia vec hned po peniazoch(vlastne aj mozno dolezitejsia) mat schopnych a hotovych ludi. To len tak na ulici nenajdes. Je velmi tazke a trva to dlho vyskolit si ludi.
    Okrem toho, za toto beru personalne agentury neskutocne prachy.
    Dneska si kde-kto vygoogli všetko, čo len chce. O to nejde.

    Podľa mňa najväčším problémom pri začatí podnikania je nedostatok kapitálu na rozbehnutie , priestory a vybavenie , vozidlá a p.

    cicvor30 je offline (nepripojený) cicvor30

    cicvor30
    Mozno ano...ale...budes mat prachy,priestory, vybavenie a bude ti trvat dva-tri roky kym sa ti ustali personal, kym si vybudujes obchodne kontakty, odberatelov.. Tu to vsetko je. Hned, teraz.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    cicvor30 Pozri príspevok
    Mozno ano...ale...budes mat prachy,priestory, vybavenie a bude ti trvat dva-tri roky kym sa ti ustali personal, kym si vybudujes obchodne kontakty, odberatelov.. Tu to vsetko je. Hned, teraz.
    Nech bude ,

    to mi je na dve veci , ja nemám prachy ani priestory .

    Zato mám všelijaké vízie , a ide ma "šľak trafiť", keď iní sa pokúšajú tieto , alebo podobné vízie zrealizovať.

    Ľudia sú síce kľúčoví, no v dnešnej dobe je ľudí PREBYTOK , a nie je problém niekoho zamestnať ,
    problém je ho zaplatiť.
    Naposledy upravil Laco-monter : 01.07.10 at 21:19

    cicvor30 je offline (nepripojený) cicvor30

    cicvor30
    Laco, uznate aspon, ze ak ludia pracuju v tej oblasti nejaky ten dlhsi cas,su zohrati, maju pred ostatnymi z uradu prace nejaku tu vyhodu?
    O nic ine mi nejde. Ponukol som pre zaujemcu z radov napriklad stavebnych spolocnosti, ktorym by sa kupelnove-interierove studio hodilo k biznisu, ze tu su ludia so skusenostami a s kantaktmi z ktorych moze vzist dalsi biznis a tym, ako pisete aj tie prachy.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    cicvor30 Pozri príspevok
    Laco, uznate aspon, ze ak ludia pracuju v tej oblasti nejaky ten dlhsi cas,su zohrati, maju pred ostatnymi z uradu prace nejaku tu vyhodu?
    O nic ine mi nejde. Ponukol som pre zaujemcu z radov napriklad stavebnych spolocnosti, ktorym by sa kupelnove-interierove studio hodilo k biznisu, ze tu su ludia so skusenostami a s kantaktmi z ktorych moze vzist dalsi biznis a tym, ako pisete aj tie prachy.
    áno máš pravdu, je to skvelá ponuka, v podstate ponúknuť niekomu "zabehnutý" podnik, avšak treba si aj uvedomiť že na SVK je málokto, kto je schopný len tak zo dňa na deň prevziať prevádzku so 6 ľudmi a aj ich zaplatiť, + ešte aj lehoty na splatnosť faktúr sú tu trocha dlhšie ako zvyčajne...
    Skús osloviť cielene nejaké firmy, ktoré sa týmto zaoberajú a sú mimo BA t.j. či by nemali záujem o vybudovanie pobočky... tam vidím šance na úspech reálnejšie....

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak je ta partia ludi taka dobra a zohrata, preco im nenajdes nejaku pracu ty? Akosi nechapem, preco dobrych pracovnikov ponukas niekomu inemu.

    cicvor30 je offline (nepripojený) cicvor30

    cicvor30
    Patrim do tej partie. Nie kazdy zamestnanec si dokaze hned sam otvorit biznis.
    Ja len oslovujem firmy, ktore v podobnej oblasti podnikaju alebo chcu podnikat a maju zaujem, tak sme tu. Ak nemaju zaujem, partia sa rozide kazdy svojou cestou.
    Lepsie to uz hadam vysvetlit neviem.

    cicvor30 je offline (nepripojený) cicvor30

    cicvor30
    Bez urazky voci ostatnym,ale konecne normalna odpoved. Toto presne aj robim, nikto nehovori, ze musi prijat 6 ludi, to je len v urcitom specifickom pripade. Mozno vyuzije len 2-3, mozno jedneho. Tych 6 som vymenoval len preto, ze su to ludia zabezpecujuci firmu od A-Z.
    Nejake reakcie som dostal, zacinam ich riesit.
    Citaju to tu rozny ludia v roznych oblastiach, prreto som to hodil aj sem.

    Dakujem za reakciu



    Ice dive Pozri príspevok
    áno máš pravdu, je to skvelá ponuka, v podstate ponúknuť niekomu "zabehnutý" podnik, avšak treba si aj uvedomiť že na SVK je málokto, kto je schopný len tak zo dňa na deň prevziať prevádzku so 6 ľudmi a aj ich zaplatiť, + ešte aj lehoty na splatnosť faktúr sú tu trocha dlhšie ako zvyčajne...
    Skús osloviť cielene nejaké firmy, ktoré sa týmto zaoberajú a sú mimo BA t.j. či by nemali záujem o vybudovanie pobočky... tam vidím šance na úspech reálnejšie....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.