Zavrieť

Porady

exekucia, trvaly pobyt, zrusene BSM

Dobrý deň,
moji rodicia su rozvedeni...oca nahanaju exekutori...BSM je vyriesene...ale problem je v tom, ze otec ma stale u nas doma hlaseny trvaly pobyt...moze exekutor zhabat nase hnutelne veci??...na otca je pisana najomna zmluva...byt nie je v nasom vlastnictve...a ani ho nemozeme odhlasit z trvaleho pobytu...staci ako dokaz o tom, ze ocovi tu nic nepatri doklad o rozvode a tym padom aj vysporiadanie BSM, ku ktoremu doslo po troch rokoch od rozvodu?? alebo sa mame obavat ze exekutor nam nas byt cely vybieli

Ahojte....moji rodicia su rozvedeni...otec robi dlhy, uz ho znahaju exekutori....BSM je vysporiadane, ale otec ma u nas stale trvaly pobyt...moze prist k nam exekutor a zhabat nam majetok a potom my budeme musiet dokazovat ze je to nase....alebo ked uz su rozvedeni...nemoze??..dakujem za odpovede

mam jednu otazocku..tiez sa tyka exekutora....moji rodicia su rozvedeni.....maju vysporiadane BSM...no otec ma u nas stale trvalu adresu..moze prist k nam domov exekutor a zhabat nam vsetko co najde...alebo nie??...

mam dotaz...ak su rodicia rozvedeni..BSM je vysporiadane..no otec ma u nas doma stale trvaly pobyt...moze prist exekutor a zhabat nam nase veci?
Naposledy upravil arizona : 08.07.10 at 05:20 Dôvod: zlúčenie 4 tém
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    exekucia, trvaly pobyt, zrusene BSM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.