Zavrieť

Porady

predajne automaty

Dobry den, uz dlhsiu dobu rozmyslam nad kupou predajneho cigaretoveho automatu a jeho naslednym umiestnenim do baru... Prosim vas poradte mi co vsetko k tomu potrebujem, ohladom uctovnicky, povoleni atd. Ake odvody, poplatky by som musel platit... proste vsetko co sa toho tyka.. viem ze potrebujem zivnost a musim platit nejaku dan aj mestskemu uradu.Dakujem vam za trpezlivost s pozdravom pezot
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ely ely je offline (nepripojený) ely ely

    ely ely
    neradila by som ti podnikať s predajným automatom na cigeraty. skôr na nejaký iný tovar, okrem toho chceš dosť obsiahle informácie to by bolo veľa vypisovania, ale ak máš chuť môžeš mi zavolať budem sa ti snažiť vysvetliť
    0905 185459

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ely ely Pozri príspevok
    neradila by som ti podnikať s predajným automatom na cigeraty. skôr na nejaký iný tovar, okrem toho chceš dosť obsiahle informácie to by bolo veľa vypisovania,
    Na porade sa radí verejne, pre všetkých, nenaháňajú sa súkromné kšefty. Preto som ti vymazal telefónne číslo.

    A na budúce nedávaj príspevky typu zavolaj mi, poviem ti viac... alebo navštív moju stránku ......, či napíš mi na email......; bude to považované za reklamu a príspevok bude vymazaný.
    Dobrý deň, moja otázka je hypotetická.... Ak budem mať možnosť kontrolovať predaj cigariet cez automat pre osoby nad 18 rokov veku, či by sa porušenie pravidiel? S priateľským pozdravom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.