Zavrieť

Porady

slabý ťah motora

dobrý den.
mám taký prblém s autom ford focus kombi 1.8 tddi. r.v.2003
auto má nejaký slabý ťah motora. stalo sa mi to iba dnes. strašne ťažko sa rozbiehalo. no večerk ked som išiel znovu na aute tak sa to napravilo. neviem čím to je.
kamarátovi sa to tiež stalo so seatom a vravel že stačí iba vypnúť a znovu naštartovať auto. ale to nie je riešenie aj ked to pomôže.
ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rastiček je offline (nepripojený) rastiček

    rastiček
    mal som ten isty problembol som na diagnostyke a tam nič nevedeli zistiť menili postupne lambda sondu vzduch filter palivovy filter katalizátor zadný tlmič výfuku a nič nepomohlo až keď prišiel na rad stredný tlmič výfuku. Ten bol zvnútra uplne rosypaný a v tom bola celá zrada. Po jeho výmene auto malo znovu svoj výkon.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    niesom síce automechanik, ale dnešné autá sú prepchaté počítačmi, takže by som ho vzal na diagnostiku, možno auto bude vedieť povedať čo mu je...

    rastiček je offline (nepripojený) rastiček

    rastiček
    Mal som ten istý problem bol som na diagnostyke a tam nič nevedeli zistiť, menili postupne lambda sondu vzduch filter palivovy filter katalizátor zadný tlmič výfuku a nič nepomohlo až keď prišiel na rad stredný tlmič výfuku. Ten bol zvnútra uplne rosypaný a v tom bola celá zrada. Po jeho výmene auto malo znovu svoj výkon.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.