Zavrieť

Porady

Asfaltová dráha

Dobrý deň,

chcem sa spýtať či niekto nepozná firmu čo by mi spravila asfaltovú dráhu dlhú 200m a širokú 8m a v akých cenových kategóriách sa to pohybuje.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    scorpion131 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcem sa spýtať či niekto nepozná firmu čo by mi spravila asfaltovú dráhu dlhú 200m a širokú 8m a v akých cenových kategóriách sa to pohybuje.

    Ďakujem


    Si letecký modelár?

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Chobot Pozri príspevok


    Si letecký modelár?
    200x8 je skôr na ultralighta so šikovným a/alebo odvážnym pilotom

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Asi si to predstavujete moc jednoducho,ze pride nejaka firmicka a vyleje asfalt. To ale zavisi od toho, naco to ma byt a potom taka draha alebo cesta, ci jak to nazvat je seriozna konstrukcia, ktora ma kopu vrstiev a unosnot a sadnutie, aby draha nebola po chvile kriva a podobne a je to dost drahe. Co an tej drahe chcete mat? Akoze na cesty poznam firmy (nemyslim tym Doprastav ), no treba mat jasno, na to to ma byt.

    day je offline (nepripojený) day

    day


    U nas stavia dialnicu HID Budapest, "urcite" su lacnejsi ako Doprastav / Vahostav

    daj to na 123dopyt.sk , urob si obraz a potom mozes vyberat, su aj mensi "vyrobcovia" asfaltu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.