Zavrieť

Porady

zábradlie na uzavretom schodisku

Ahojte,
v RD sme vytvárali novú bytovú jednotku v podkroví,prístavbou spoločnej chodby...vzniklo uzavreté schodisko/ z oboch strán je stena/,široké 1 meter...15.7.mám ústne kolaudačné jednanie..je potrebné mať na toto schodisko zábradlie??...alebo tip na nejakú rýchlu šikovnú alternatívu jednoduchého zábradlia???....
dík
Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hop377 je offline (nepripojený) Hop377

    Hop377
    Zabradlie, teda resp. madla by som dal aj na uzavrete schodiste, inak budete mat zakratko ochytane a spinave steny.

    Edit: skuste si vybat napr. tu: www.umakov.sk

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nie som si celkom istý ,ale nie.Nespomínam si že by sme niekde niečo také robili.Zákony sa stále menia ,tak je možné všetko .Zádradlie treba na nekryté schodisko od 4-schodov.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Viem pochpil som že sa v takom priestore bude jednať o madlo.Len presne neviem ako sa takéto schodisko posudzuje.Či ako interiér domu alebo schdisko niekde na činžiaku.Zrejme sa jedná o dve bytové jednotky.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Zabradlie, jeho vyska a vsetky detaily zavisia od hlby prepadu,do ktorej moze clovek padnut. Ked je kde padnut,tak urcite neskolauduju, toto vsak nie je ten pripad.

    zábradlie na uzavretom schodisku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.