Zavrieť

Porady

Súhlas s poskytnutím os. údajov

Ahojte,

prosim mozte mi poslat vzor suhlasu s poskytnutim os. udajov.

dakujem velme pekne

Evelyn
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    ja používam tento a do prostriedku si nakopírujem občiansky preukaz a preukaz poistenca

    nejde mi priložiť prílohu, tak to pricapím sem


    Súhlas na spracovanie osobných údajov
















    Týmto poskytujem v zmysle ustanovení § 6, 7, 10, 11,12, 20 Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas firme ................................., s.r.o. k vytvoreniu fotokópie môjho identifikačného dokladu (občiansky preukaz, preukaz poistenca, atď.) k spracovaniu mojich osobných údajov v rozsahu: meno a priezvisko, titul, rodné číslo, dátum narodenia, bydlisko, názov ulice, orientačné, prípadne súpisné číslo domu – bytu, názov obce, PSČ, názov okresu a názov štátu, číslo občianskeho preukazu, rodinný stav, štátna príslušnosť, údaj o počte členov domácnosti.
    Uvedené osobné údaje poskytujem poverenej osobe firmy ........................, s.r.o. za účelom vedenia personálnej agendy spoločnosti v zmysle ISO 9001:2000.
    ....................................., s.r.o. sa zaväzuje, že tieto osobné údaje nezneužije a bude ich chrániť pred odcudzením, stratou, poškodením, neoprávneným prístupom, zmenou a rozširovaním.
    Doba platností tohto súhlasu končí dňom skončenia pracovného pomeru vo firme ................................, s.r.o.



    V .............., dňa ...................... ...........................................
    podpis poskytovateľa údajov

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Llívia Pozri príspevok
    Nikto nevie, ako je to so súhlasom pri spracúvaní osobných údajov pri zmluvách o dielo, ak sú uzatvorené so "súkromnou" osobou - "nepodnikateľom"?
    ja by som tam pre istotu do záverečných ustanovení vsunula vetu, približne v takomto znení:
    "Zhotoviteľ súhlasí s tým, že objednávateľ bude spracúvať jeho osobné údaje, a to v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov."
    <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><></o:p>

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Hľadaj v Dokumentoch na Porade.
    http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=619


    Ak potrebuješ pre zamestnanca, v MRP programe je vo Výstupy - Personalistika . Určite aj iné mzdové programy majú Súhlas ako súčasť zostáv.

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    Evelyn Pozri príspevok
    Ahojte,

    prosim mozte mi poslat vzor suhlasu s poskytnutim os. udajov.

    dakujem velme pekne

    Evelyn

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Trochu Firma chce uzatvoriť zmluvu o dielo s osobou, ktorá nevlastní živnostenské oprávnenie. Musí mať firma od tejto osoby súhlas so spracovaním jej osobných údajov?

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Nikto nevie, ako je to so súhlasom pri spracúvaní osobných údajov pri zmluvách o dielo, ak sú uzatvorené so "súkromnou" osobou - "nepodnikateľom"?

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    V našej firme to máme zapracované, ako napísala "Heni" v príspevku č. 8 vo všetkých dohodách.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Ďakujem vám za rady.
    Urobila som si na to samostatné "tlačivo", kde som uviedla aj aké osobné údaje sa spracúvajú + súhlas s vyhotovením fotokópie občianskeho preukazu. Tiež som to robila "pre istotu". Len som chcela vedieť, či je povinnosť ten súhlas mať.

    Súhlas s poskytnutím os. údajov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.