Zavrieť

Porady

VO

Dobry den chcel by som sa spitat otvaram obchod s elektronikou a ci by ste mi nevedeli poradit ako najst na slovensku VO co sa s tim zaobera lebo kazda druha foirma je VO ja myslim ako by som to na Slovenskuvedel najst tu firmu priamo co maju aj sklad alebo ci by ste o niecom nahodou nebedeli vopred vam pekne dakujem a s pozdravom ostavam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    ak mas na mysli predavat tovar ktory je totozny s OKAY NAY TESCO a spol tak moja otazka by bola v akej vzdialenosti su od tvojho predpokladaneho obchodu.?
    Ak by to bol aspon 5km radius s "relativne" hustou osidlenou oblastou, tak sa mozno uzivis.
    Urcite by mi vedel hocikto potvrdit, ze obchod s elektronikou je predavany za velmi nizke marze a je problem u niektorych vobec zaplatit mzdy. Ak je to len o tovare si v nemilosti velkych chlapcov a neuzivis sa.
    Doba ked bol "booom" s elektronikou je davno prec.
    So sikovnostou a talentom ktory mas sa uzivis aj s niecim inym. Ja by som do elektroniky nesiel.
    Moj nazor.
    vela zdaru!
    Ahoj, zaujímavé je, prečo sa pýtaš na VO s elektronikou až teraz, už keď otváraš.
    Pred každým začatím si správny podnikateľ urobí prieskum trhu ( možnosti osobné, finančné, konkurencia, dostupnosť a pod. ) ... Všetko je otázka toho, ako nakupuješ ... predávať už je jednoduché ...
    Bohužiaľ na SK sa nedelí trh na výrobcu - obchodníka - distribútora & zastupiteľa a predajcu ... dneska ako sám píšeš, sú všetci VO, ktorí majú svoje vlastné retailové pobočky ...
    ale inak držím palce ... ideš do veľmi divokého bizu ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.