Zavrieť

Porady

chcem si otvoriť Bar v Rakúsku

Bývam v Rakúsku už 4tý rok.(Mám tu normalne trvalé bydlisko so Slovenskom okrem Národnosti nemám už asi nič.) Pretože sa tu moja mama vydala.Mám 19 rokov a túžim si otvoriť vlastný Bar ...s priatelom. Neviem vôbec ako na to ..čítala som si už o tom toho vela ale potrebujem vedieť konkrétne čo všetko mi bude ktomu treba . Nemám ani bankové konto pretože v práci som dostávala peniaze na ruku.Už som v gastronómii robila a moj priatel je vyučený barman . A ešte by ma zaujimalo ako si mám vybaviť pôžičku ked nič nevlastním ? stále bývam s rodičmi ..takže to mi asi nedajú.Odkial zobrať tolko peňazí ??? ...Možno si niektorí z vás / asi všeci / pomyslia že som primlada a blabla ...Niesom ale blbá a mám už nejaké skúsenosti.Moja mama bola podnikatelka .Mali sme obchod a aj večierku .Chcem ale aj od niekoho iného z vlastných skúseností vedieť ako to urobiil...ked bol eštelen začiatočník. Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    chcem si otvoriť Bar v Rakúsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.