Zavrieť

Porady

Pracovné oblečenie-kuchár

Zdravím,mohol by niekto od ,,fachu,, poradit kde si človek može kúpit poriadne a kvalitné veci pre kuchára.Niečo ako tento obchod v Prahe..

http://www.proficook.cz/index.php

........ak by také niečo bolo ešte blízko BB,prípadne Zvolen bolo by to super,ak teda vobec niečo také tu je.THX
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    synátor kuchárske kupoval v REMPE a je spokojný.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    habib Pozri príspevok
    .......ano ano,ta ZEDA sa zdá byt poriadna,stránky pekné,prepracované.Škoda len že vzorková predajna len v Blave a ako som písal toto nie je tovar čo sa len tak objednáva cez net.A rovnako tak ten Decore,len tá poloha,len tá poloha.
    Nepíšeš odkial si, jedno vycestovanie do Bratislavy nezaškodí. Potom už môžeš objednávať cez net

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    arizona Pozri príspevok

    ......no samozrejme že som ,,,googloval,, ale stále tam na mna vyskakovali monterky,prípadne ked už niečo kucharské tak len maximálne obrázok 3x4cm rozmazaný s nejakým rondonom,čo ešte aj na obrázku vyzerá strašne.
    Ako može človek očakávat nejakú kvalitu ak si nevedia urobit ani poriadnu web stránku....no nič musím hladat dalej.Zatial THX

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    veronikasad Pozri príspevok
    ......no tak práve tento ma pobavil uplne najviac,chlapec ako keby práve dorazil niekam do Anglicka do hydinárni a nafasoval uniformu.
    To je skutočne v tejto banánovej republike taký problém ponúknut niečo takéto:

    http://www.proficook.cz/rondony.php ???????

    ....kde len kde súdruhovia urobili chybu??Kde?

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    habib Pozri príspevok
    ......no tak práve tento ma pobavil uplne najviac,chlapec ako keby práve dorazil niekam do Anglicka do hydinárni a nafasoval uniformu.
    To je skutočne v tejto banánovej republike taký problém ponúknut niečo takéto:

    http://www.proficook.cz/rondony.php ???????

    ....kde len kde súdruhovia urobili chybu??Kde?
    Nejak nerozumiem prečo si to neobjednáš odtiaľ?

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    2009 Pozri príspevok
    Nejak nerozumiem prečo si to neobjednáš odtiaľ?
    ......no pretože to neni nejaký telefon alebo mp3 player .A dokonca to neni ani nejaké triko,kde si človek pozrie z čoho to je a velikost a objedná.
    Človek v tom musí pracovat v 40stupnovych teplotách a musí to sediet aby sa mohol pohybovat a zbytočne nepotil ,,jak prase,,.Kto nezažil nepochopí čo to je,dať si jednu 14hod šichtu v nekvalitnom rondone alebo nohaviciach.
    No nič,ale aspon vidím že ked tak človek prelistuje sk stránky tak nič poriadne nenájde.Ako ale potom človek tieto firmy najde,to mi je záhada.

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    habib Pozri príspevok
    ......no pretože to neni nejaký telefon alebo mp3 player .A dokonca to neni ani nejaké triko,kde si človek pozrie z čoho to je a velikost a objedná.
    Človek v tom musí pracovat v 40stupnovych teplotách a musí to sediet aby sa mohol pohybovat a zbytočne nepotil ,,jak prase,,.Kto nezažil nepochopí čo to je,dať si jednu 14hod šichtu v nekvalitnom rondone alebo nohaviciach.
    No nič,ale aspon vidím že ked tak človek prelistuje sk stránky tak nič poriadne nenájde.Ako ale potom človek tieto firmy najde,to mi je záhada.

    Rozumiem. Inak klobúk dolu. V týchto horúčavách to musí byť neznesiteľné. Určite by som do toho investovala čas aj peniaze. Pre začiatok by to bol telefonát a potom by som sa tam vybrala. Ak by mi to oblečenie vyhovovalo kúpila by som si viac kusov. Ale to je čisto môj názor. Ak tráviš v práci 14 hodín takáto investícia je nutnosť si myslím.

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    .......ano ano,ta ZEDA sa zdá byt poriadna,stránky pekné,prepracované.Škoda len že vzorková predajna len v Blave a ako som písal toto nie je tovar čo sa len tak objednáva cez net.A rovnako tak ten Decore,len tá poloha,len tá poloha.

    habib je offline (nepripojený) habib

    habib
    jess Pozri príspevok
    aj Metre vo ZV som niečo kuchárske videla
    .... no práve že ,,niečo kuchárske,, len kto má potom v tom pracovat,každý si to može vyskúšat, rozstrihat vrece od zemiakov a hodit si to na seba a zavret sa nekam do teplúčka,to by si myslím každy radšej priplatit....
    Ale samozrejme nič v zlom,len v tomto musia skutočne začat podnikat ludia čo sa tomu rozumejú a nie nejaké postkomunistické firmy vid. VZOR Zvolen,kde šijú z jedného materialu,jeden strih a pre všetkých rovnako posledných 40rokov,je jedno či to bude nosit bagrista,baník alebo chudák kuchar....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    willma A vari si myslíš, že sa ešte za 4 roky neprepracoval k nejakému pracovnému odevu???
    kopretinka asi si robí si reklamu na eshop
    willma tiež mám ten dojem
    misoft Dva príspevky a oba zmeškané - teda k ničomu......
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.