Zavrieť

Porady

Omega

Ja viem, že niektorí sa budete búriť, že som to zadala sem. Ale nakoľko sa nejedná o moju inzerciu, ale o ponuku, ktorú som dostala cez SS, posúvam to do tejto témy - software.

Firma z Bratislavy hľadá účtovníka/čku, ktorá účtuje v Omege. Ak máte niekto záujem, pošlite mi SS, dám Vám na nich telefonicky i mailový kontakt.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Máš veľmi zaujímavé SS.
    Lenka, aj ja som bol prekvapená, neviem prečo to nedali ako inzerciu, možno som náhodou bola na Porade, tak to skúsili cez niekeho, kto blikal, že je tam.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Keď už sú raz prihlásený, tak to zrovna mohli dať do inzercie.
    P.S. Pozri si mail.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    lenkak
    Keď už sú raz prihlásený, tak to zrovna mohli dať do inzercie.
    P.S. Pozri si mail.
    Súhlasím, mohli to dať do inzercie, neviem sa rozhodnúť, či tú SS si môžem dovoliť bez ich vedomia prekopírovať do inzercie, keby sa mi ozvali, tak to urobím, ale nemajú ani jeden príspevok, len tá SS.

    Lenka, pozrela som mail, tam nič nie je...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Dobre si urobila, tak keď to už Tebe poslali, tak čo už iné si mohla spraviť.
    Ešte raz som Ti preposlala mail.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Nie je tu nik z Blavákov, ktorí účtujú v Omege a majú záujem o klienta?

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    ja som tiež dostala tú SS... a tá dotyčná tu má nejaké príspevky...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    babenko1
    ja som tiež dostala tú SS... a tá dotyčná tu má nejaké príspevky...
    Tak nás je viac, čo sme ich dostali, ale na SS mám príspevky 0.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    teraz som to pozerala aj ja.. a mám tam nulu... predtým tam mala tuším 14 príspevkov

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    babenko1
    teraz som to pozerala aj ja.. a mám tam nulu... predtým tam mala tuším 14 príspevkov
    Tak je to tak isto!
    A čo navrhuješ, dať to, resp.prekopírovať do inzercie, ak by si niekto pomohol?
    Alebo ju nechať, nech sa sama rozhodne?

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Myslím si, že to rozposlala viacerým... ale mám tiež ten dojem, žeby to patrilo do inzercie... ale zas.. udala tam aj tel. čísla, takže asi preto to riešila touto formou...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Len oznamujem tým, ktorí ešte majú záujem a namajú kontakt, že tak ako som preposlala kontakt tým, ktorí ma o to požiadali, som ochotná ho poslať i ostatným.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.