Zavrieť

Porady

Ukončenie exekucie na nehnuteľnosť

Dobrý deň! Chcel by som sa informovať na takúto vec. Manželká podniká a vznikla je podlžnosť zo soc. poisťovne, následkom čoho bolo vastavená exekúčné rozhodnutie na nehnuťeľnosť. Následne to bolo doriešené dohodou o splátkach, pričom celá suma bola vyplatená v apríly 2010. Podľa kontrolného výpisu z tohto týždna stále nie je exekučné blokovanie nehnuteľnosti zrušené. Chcel by som sa spýtať do akého času po uhradení je povinný exek. svoj príkaz stiahnuť? poraďte....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    cca do dvoch týždňov sme dostali vyrozumenie od exe, že exekúcia bola v plnom rozsahu zaplatená a exekučné konanie je ukončené / boli to zrážky zo mzdy za zamestnanca / takže asi bude najlepšie priamo zájsť za exe a spýtať sa ho na to.

    mipek je offline (nepripojený) mipek

    mipek
    no asi mu tam zavolám, lebo sa mi to tiež nevidí, aj keď v registri to trvá tuším 30 dní ale je to už pomaly 4 mesiace..

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    treba sa opýtať u exekútora a ešte by som odporúčala na katastri, lebo som sa stretla aj s tým, že čo sa ľudia čudujú, že je na LV blokácia, keď kataster má predsa na odblokovanie 60 dní

    mipek je offline (nepripojený) mipek

    mipek
    iriska Pozri príspevok
    treba sa opýtať u exekútora a ešte by som odporúčala na katastri, lebo som sa stretla aj s tým, že čo sa ľudia čudujú, že je na LV blokácia, keď kataster má predsa na odblokovanie 60 dní
    No s tým registrom máš pravdu , tomu by som veril, lenže toto je už pomaly 120 dní od splatenia, to sa mi vidí veľa..

    Ukončenie exekucie na nehnuteľnosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.