Zavrieť

Porady

samovolne restartovanie pc

Zdravim chcel by som poradit : mam taky problem ze sa mi samovolne restartuje pc hned po zapnuti pc ani ziadne okno nenabehne a ani ziaden zvuk nic len restart .... stalo sa to po pusteni windows do safety mode ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    1. Stalo sa to raz, dvakrát, alebo už PC nenabehne, dookola sa reštartuje ???

    2. Okrem toho nevypisuje nič nezvyčajné ? Nehodí do nejakej obrazovky ?

    3. Prečo bol spustený cez safety mód ? V čom bol pôvodný problém ???

    tybino je offline (nepripojený) tybino

    tybino
    no do safety modu sa dal ako som zapol kameru tak nasledne po tom co sa pustal ... stalo sa raz ze siel cez safety mod a od vtedy nenabehne ziadna obrazovka ani do biosu sa neda dostat ani nic nevypisuje iba sa dookola restartuje

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    1. Akú kameru ?

    2. Ako sa reštartuje, po akom čase. Po aký úkon sa dostane, ak to vieš popísať...

    Naozaj sa nedá dostať do BIOS-u ?

    tybino je offline (nepripojený) tybino

    tybino
    kameru do usb portu som pripojil na prehratie videa .... a zapnem ai cca 7sekund restart a znova 7sekund restart ... stale dokola ... cierna obrazovka iba a nic sa neda robit ani nikam dostat ani do biosu

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    1. Skús vytiahnuť kameru z USB, / aj keď predpokladám, že si to už spravil a nepomohlo. /

    2. Otvoriť bedňu - vyfúkať špinu prach, ak máš nejaký kompresor. Ak nie tak aspoň fúkaním ústami. Potom poodpájať a následne prefúkať a pozapájať späť všetky disky a ich napájania, a pamäte. Takisto pripojenia diskov k matičnej doske. A treba aspoň pokývať s grafikou a video kartou, resp. takisto by bolo lepšie vybrať, prefúkať sloty a vložiť naspäť. Vybrať baterku z MB, vymeniť.

    Ak ani toto nepomôže, tak môže byť problém s matičnou, ale hovorím, môže to robiť hociktorý komponent, preto také riešenie.

    3. Je počut robehnutie disku ?

    4. Monitor je čierny, ale svieti, alebo ostane v stand-by ?

    tybino je offline (nepripojený) tybino

    tybino
    no baterku som uz vytiahol a nic chcem to vsetko odpojit a zapojit znova ... a disk je tusim poscut teraz som si nie isty a monitor ostava v stand by mode myslim

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    Postupuj podľa bodu 2, všetko prefúkať vyčistiť a pozapájať. Momentálne naj varianta.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ako už bolo písané v iných témach, odpoj od zdroja čo sa dá ,HDD aj DVD mechaniky vyber pamäte a zapni.Ak sa nezobudí ani monitor ,tak matičná , grafika alebo procesor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.