Zavrieť

Porady

problém s post.sk

žena
dobrý den mám problém s emeilovou adresou ked chcem odoslat nejaký súbor trebars obrázky nejde mi ich načítat a nepošle mi ich ,alebo mi chodia správy čo sú nečitatelné ale nie všetky teraz som posielala z profesie životopis na prácu a na post mi prišiel meil čo som posielala na tú prácu,ale v prílohe čo mal byt životopis a ponuka sa objavilo iba error tak neviem či to príde na uvenú adresu správne alebo nie ? čo tam mám urobit aby mi pracoval post ako sa má dakujem za radu
Usporiadat
tibor. tibor.

tibor. je offline (nepripojený) tibor.

to mas stastie - mne vacsinou vypise chybu hned pri prihlasovani....
a rada? - zmenit mejl.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
dakujem za radu,ale to by som musela všetkým oznámit zmenu emeilu a to by bol zmetok z toho lebo na adresu mi chodia hociaké emeily od registrácii až po známich
0 0
Majky11 Majky11

Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

Som kto som...
je to síce naozaj možno problém, ale je to asi nalepšie riešenie, aké vôbec existuje. Tiež som mal na post-e voľakedy adresu, no po skúsenostiach podobných s tými Vašimi, som zmizol ako smrad...

Nikdy viac post

Presnejšie

p - pomalé
o - otrasné
s - slabé
t - to ani neviem aké by to ešte mohlo byť...

To je celé...
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

To isté som urobil aj ja. Ale pôvodný účet som nezrušil. Všetci sa postupne presmerovali na nový mail.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
prejdi na Gmail je to zatial najlepsi free mail, chyby ti tam urcite vznikat nebudu a na Poste postupne vsetkych presmeruj na gmail. Alebo si zaplat vlastnu domenu a pouzivaj vlastny. Alebo si na poste nastav autoodpoved, ze post mail nepouzivas aby ta kontaktovali na novom teda pokial post autoodpoved podporuje.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Skúste post vyčistiť od zbytočných vecí môžno je len plný .
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
post plný nemám pravidelne ho čistím nechávam si tam iba dôležité správy mám aj iné adresy ale tento som mala ako dôležitý
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
mám aj hotmail ale ten moc nepoužívam je trocha zložitejší ako post gmail nemám možno niečo poriešim a ktorý je lepší sk. alebo com?
Naposledy upravil babicka1 : 25.07.10 at 17:46 Dôvod: doplnenie otázky
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
babicka1 Pozri príspevok
dobrý den mám problém s emeilovou adresou ked chcem odoslat nejaký súbor trebars obrázky nejde mi ich načítat a nepošle mi ich ,alebo mi chodia správy čo sú nečitatelné ale nie všetky teraz som posielala z profesie životopis na prácu a na post mi prišiel meil čo som posielala na tú prácu,ale v prílohe čo mal byt životopis a ponuka sa objavilo iba error tak neviem či to príde na uvenú adresu správne alebo nie ? čo tam mám urobit aby mi pracoval post ako sa má dakujem za radu
Už si nepamätám, od akej doby mi svieti po prihlásení "Migrácia vášho konta ešte neprebehla. Kliknutím na červené tlačítko Prihlásiť sa dostanete do svojej schránky cez pôvodný systém POST.sk. Ďakujeme za pochopenie."

"
Momentálne prebieha migrácia systému, preto nie je mo�né meni� nastavenia. Akonáhle bude Va�a schránka premigrovaná do nového systému, budete môc� meni� nastavenia. Ďakujeme za pochopenie."
trvá to pár mesiacov a nevidím žiadnu zmenu.

Najlepším riešením bude zmena email adresy, napr. gmail
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bol som tiež pozrieť post mám tam dve adresy a na jednu z nich sa mi nedá dostať.Admin z postu je asi na dovolenke.Alebo ho konečne zamestnávateľ prepustil,nebude ho škoda.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
220870 Pozri príspevok
Bol som tiež pozrieť post mám tam dve adresy a na jednu z nich sa mi nedá dostať.Admin z postu je asi na dovolenke.Alebo ho konečne zamestnávateľ prepustil,nebude ho škoda.
ahoj, ak si tam nebol 6 mesiacov, adresa môže byť zrušená
8. Zrušenie služby

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ vznikne podozrenie, že používateľ porušuje niektoré z predchádzajúcich pravidiel.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ používateľ sa neprihlásil do svojej schránky dlhšie ako 6 mesiacov. Systém POST.SK v takom prípade po zrušení pasívneho účtu používateľa umožní novému užívateľovi vytvoriť si e-mailové konto s rovnakým uživateľským menom.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo určiť, či správanie používateľa je v súlade s podmienkami používania. Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok aj bez predchádzajúceho upozornenia používateľa. Je v záujme Používateľa, aby bol dôkladne oboznámený s tymito Podmienkami.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
na post mi chodia správy od cudzích užívatelov aj zo zahraničia hocijaké ponuky že vyhrali ste alebo žiadajú finančnú pomoc alebo hociaké iné ponuky nelegálne prosby z cudziny,plno mi chodí aj zo slovenska od užívatelov ale moj emeil tam neni napísaný to sú všetko spamy? moc tomu nerozumiem tak ked by to bolo tak tak radšej zanechám post a prejdem inam a čo poviete na azet alebo zoznam?aj tam mám adresu je gmail najlepšia?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
odporúčam gmail...má najväčšiu kapacitu
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
alla66 Pozri príspevok
ahoj, ak si tam nebol 6 mesiacov, adresa môže byť zrušená
8. Zrušenie služby

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ vznikne podozrenie, že používateľ porušuje niektoré z predchádzajúcich pravidiel.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo okamžite a bez náhrady zrušiť účet používateľa v systéme POST.SK, pokiaľ používateľ sa neprihlásil do svojej schránky dlhšie ako 6 mesiacov. Systém POST.SK v takom prípade po zrušení pasívneho účtu používateľa umožní novému užívateľovi vytvoriť si e-mailové konto s rovnakým uživateľským menom.

Poskytovateľ si vyhradzuje právo určiť, či správanie používateľa je v súlade s podmienkami používania. Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok aj bez predchádzajúceho upozornenia používateľa. Je v záujme Používateľa, aby bol dôkladne oboznámený s tymito Podmienkami.
Som tam skoro stále obdeň.Je to moja nastaršia adresa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to alla66:
Ja už "migrujem" na poste viac ako pol roka a ešte stále som nedorazil do cieľa.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
môže to tak byť....neviem, či na jeseň nebude tomu rok
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som už dávno "migrovala" a už som v ich "novom šate" . Manželovi migrácia trvala o dosť dlhšie, asi tým, že ja z postu mail mám 12 rokov. On sa prihlásil podstatne neskôr. Používam aj iné maily, ale tento som si ponechala, aj keď ho využívam, darmo som istým fi písala, že mám iný mail, oni mi tam furt napíšu.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Leni, v čom je lepší nový post?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

babicka1 Pozri príspevok
na post mi chodia správy od cudzích užívatelov aj zo zahraničia hocijaké ponuky že vyhrali ste alebo žiadajú finančnú pomoc alebo hociaké iné ponuky nelegálne prosby z cudziny,plno mi chodí aj zo slovenska od užívatelov ale moj emeil tam neni napísaný to sú všetko spamy? moc tomu nerozumiem tak ked by to bolo tak tak radšej zanechám post a prejdem inam a čo poviete na azet alebo zoznam?aj tam mám adresu je gmail najlepšia?
Len neodpovedať na žiadne výhry!!!!A ešte z cudziny Ja nie som žiaden odborník, ale Gmail je fakt dobrý.
0 0
Majky11 Majky11

Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

Som kto som...
gmail je najlepší...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať