Zavrieť

Porady

Hľadám chirurga, neurologa

Prosím, poradte mi. Nakoľko niekoľko rokov mám bolesti chrbta, a väčšinou sú všetky výsledky dobré, rada by som navštívila dobrého lekára v Bratislave. Keby niekto poznal dobrého dr. neurologa a dr. chrirurga, bola by som rada keby mi poradil. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jeltur je offline (nepripojený) jeltur

    jeltur
    Do firmy Sinalgis sa neviem dovolať už druhý deň. Fungujú ešte, alebo sú na dovolenke? určite sa nájde ešte v Bratislave nejaký lekár. Vďaka.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    jeltur Pozri príspevok
    Do firmy Sinalgis sa neviem dovolať už druhý deň. Fungujú ešte, alebo sú na dovolenke? určite sa nájde ešte v Bratislave nejaký lekár. Vďaka.
    Skus neurologiu na Mickiewiczovej MUDr. Megovu, pracuje na neurologickom oddeleni, ale mala by prijimat i ambulantnych pacientov, skus.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    jeltur Pozri príspevok
    Prosím, poradte mi. Nakoľko niekoľko rokov mám bolesti chrbta, a väčšinou sú všetky výsledky dobré, rada by som navštívila dobrého lekára v Bratislave. Keby niekto poznal dobrého dr. neurologa a dr. chrirurga, bola by som rada keby mi poradil. Ďakujem.
    Myslím,že skôr potrebuješ dobrého maséra alebo fyzioterapeuta ako neurologa.Hltanie tabletiek ešte nikdy bolesti chrbtice nevyriešilo,zvlášť ked su výsledky vyšetrení dobré.

    jeltur je offline (nepripojený) jeltur

    jeltur
    Dobry neurolog v ZILINE je MUDR,PRIMAR JURAJ VYLLETELKA. ja ho osobne nepoznám, ale čítala som to na internete, tak to postupujem dalej.

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    jeltur Pozri príspevok
    Dobry neurolog v ZILINE je MUDR,PRIMAR JURAJ VYLLETELKA. ja ho osobne nepoznám, ale čítala som to na internete, tak to postupujem dalej.
    Ďakujem.

    Hľadám chirurga, neurologa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.