Zavrieť

Porady

poistovna QBE - havarijna

Ahojte,

ma niekto skusenosti s havarijnym poistenim - poistovna QBE? Vraj su na trhu havarijneho poistenia novy... Mam od nich najvyhodnejsiu havarijnu, len ich nepoznam vobec, na nete som tiez nic nenasla
Ponukaju aj tzv. eurogap, ktory je nadstavbou havarijneho poistenia - neviem, ci sa taketo nieco vyplati. Vraj vyplatia pri skode rozdiel medzi casovou hodnotou (z ktorej pri odskodneni vychadza havarijna) a obstaravacou hodnotou vozidla.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peter977 je offline (nepripojený) peter977

    Vtipný, ústretový a občas tvrdý ...viac peter977
    evinamachackova Pozri príspevok
    Ahojte,

    ma niekto skusenosti s havarijnym poistenim - poistovna QBE? Vraj su na trhu havarijneho poistenia novy... Mam od nich najvyhodnejsiu havarijnu, len ich nepoznam vobec, na nete som tiez nic nenasla
    Ponukaju aj tzv. eurogap, ktory je nadstavbou havarijneho poistenia - neviem, ci sa taketo nieco vyplati. Vraj vyplatia pri skode rozdiel medzi casovou hodnotou (z ktorej pri odskodneni vychadza havarijna) a obstaravacou hodnotou vozidla.

    dakujem
    Fuu... rozdiel medzi časovou a obastaravacou?

    No kočka a aké máš auto a koľko ročné?
    Máš základné krytie alebo rozšírené? Akú máš spoluúčasť? Akú máš poistnú sumu a prečítaj si vo VPP výluky s poistenia!

    Najvýhodnejšiu havaríjnu Ti budú sľubovať v každej poisťovňi....... takže to je bezpredmetné.

    Najvýhodnešiu by si mala len v tedy ak by si si to dala prepočítať v každej z 27 poisťovní.

    poistovna QBE - havarijna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.