Zavrieť

Porady

pomoc s pračkou

dobrý den mohol by mi niekto poradit mám práčku plnenú z vrchu Whirlpool už dlhší čas mi neberie prášok ani aviváž všetko ostáva v násipníkoch musím to dávat priamo do práčky horšie je že ked doperie ,musím ešte raz spustit pláchanie a dat aviváž čo by sa dalo stým robit? čistím násipníky stále a nič dakujem za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    staci na to krizovy skrutkovac a trosicka sikovnosti.
    zo zadu na vrchnom kryte su 2 skrutky - tie treba odskrutkovat a potom sa da ten kryt po zatlaceni zadnych zapadiek vybrat.
    v prednej casti je vidiet rurku ktorou sa rozdeluje voda a strunka. staci potocit koleckom a hned je jasne ako to funguje.
    pri elektronickom ovladani to uz take jednoduche nebude a rozhybat to by nebol dobry napad - pomoze asi len opravar (ale pri troche stastia to moze byt len vyskocene) .

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ahoj skúšala som to otvorit aj som to tam pekne poutierala,ale ja to mám všetko elektronické tá strunka tam nebola bola tam taká umelá platnička ktorá posúvala takú páčku dala som to dokopy,oprala som ale prášok ani aviváž to nezobralo inak dakujem možno druhým to pomôže

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Nemáte slabý tlak vody? My máme Whirpoolku plnenú spredu, násypka sa vyťahuje smerom dopredu a tiež nám v nej zostával prášok kvôli slabému tlaku vody. Takže prach dávame už len do bubna práčky. Aviváž ešte vo fľaši mama rozriedi vodou. Ale aj tak dosť často vôbec neodtečie.

    Toto je podobná téma, skús pozrieť, možno ti to pomôže:
    http://www.porada.sk/t134144-problem...whirlpool.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.