Zavrieť

Porady

DOTÁCIA NA ZAMESTNANCA,AKO NATO?

Máme zamestnanu predavačku 1 mesiac a keďže bola na urade práce mohli by sme dostať dotaciu.
Ide o fynančný prispevok vratenia jej a moje odvody... kto by nám pomohol vypracovať podklady /projekt/ na ten prispevok???

Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ak si chceš požiadať o finančný príspevok týkajúci sa úhrady odvodov z ÚP tak nemôžeš mať zamestnankyňu zamestnanú. Najprv musíš požiadať o uvedený príspevok a až následne zamestnankyňu zamestnať. Opačne to nefunguje.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Tiež som vybavovala príspevok, je to na novovytvorené miesto,ak si už zamestnal,nedostaneš bohužiaľ nič.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    wilo75 Pozri príspevok
    ale bolo mi povedane na urade soc.veci a rod. že neni problem zamestnať a tak vybavovať...
    Ak máš schválený príspevok vtedy môžeš zamestnať. Inak nedostaneš žiaden príspevok, budú od teba žiadať vypracovanie nákladov na mzdu a odvody, ale najskôr musí byť schválené a podpísané, budú žiadať podnikateľský plán. Robila som to pol roka späť a mesačne musíš predkladať ÚPSVaR výkazy a všetky podklady, ktoré od teba budú žiadať, t.j.výplatné pásky na dotyčného zamestnanca, podpísaný a očíslovaný VPD, bankový výpis (originál+kópia)
    o úhrade platieb do fondov podľa výkazov a iné.

    wilo75 je offline (nepripojený) wilo75

    wilo75
    ale bolo mi povedane na urade soc.veci a rod. že neni problem zamestnať a tak vybavovať...

    DOTÁCIA NA ZAMESTNANCA,AKO NATO?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.