Zavrieť

Porady

neodsrobovatelne sroby

ako sa volaju sroby ktorym sa po zasrobovani odlomi na hlavicke ta cast aby sa uz nedali odsrobovat? videl som raz zamocnika ze take nieco ma, len ma nenapadlo sa ho spytat ako sa to vola.

diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Skrutka s trhacou hlavou.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ta trhacia hlava tam nieje kvoly tomu aby sa to nedalo vytocit, -co sa teda neda ale namiesto momentoveho kluca. cize by si mal mozno aj zistit pri akom momente sa ta hlava odthne, aby ti skrutka nestrhla zavit v materiale

    terayon je offline (nepripojený) terayon

    terayon
    som si myslel ze je to nejaky bezpecnostny typ skrutiek proti zlodejom.

    ten zamocnik to totiz pouzival na samozatvarace dveri, lebo normalne skrutky zlodeji vysrobovali a samozatvarace ukradli.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    tie skrutky si viem predstavit len ako cervik napriklad, kedze nemaju plochu ktorou by nejaku vec pritiahli.. iba spicku. Preto su vacsinou na velkych kablovych svorkach kde sa pritiahne kabel hlava sa odlomi a potom ked to treba menit tak sa to ureze komplet. ked nieco take potrebujes tak by mohol pomoct aj obycajny imbusovy cervik a potom tu dieru zatmelit nejakym dvojzlozkovym lepom.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    terayon Pozri príspevok
    som si myslel ze je to nejaky bezpecnostny typ skrutiek proti zlodejom.

    ten zamocnik to totiz pouzival na samozatvarace dveri, lebo normalne skrutky zlodeji vysrobovali a samozatvarace ukradli.
    Presne je to bezpečnostný prvok.Používa sa proti zlodejom aj v automobilovom priemysle.Mal som s tým problém na Favorite .Pokazila sa mi spínacia skrinka a tá bola uchytená takýmito skrutkami.Dalo sa to demontovať, ale trvalo mi to cez hodinu.To by zlodej nerobil.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Návod na výrobu vlastných neodšróbovateľných šróbov:
    Kúpia sa normálne šróby s hlavičkami, nafest sa zašróbujú a odrežú sa im hlavičky. Všetko sa na hladko obrúsi.
    Potom ich už nikto neodšróbuje..... a je to !

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Nieje to tak .Takáto skrutka má kuželové sedlo a protisedlo,väčšinou z kalenej ocele a to sa podomácky nedá urobiť.

    neodsrobovatelne sroby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.