Zavrieť

Porady

Skutočnosť, alebo výsmech ?

Od 1.7.2010 sa mení výška daňového bonusu na dieťa z 20,00 € na 20,02 €.
Na základe tohto zvýšenia sa ročná suma daňového bonusu za rok 2010 vypočíta nasledovne:
1. polrok 6 x 20,00 € = 120,00 €
2. polrok 6 x 20,02 € = 120,12 €
---------------------------------
Spolu rok 2010 = 240,12 €
O tomto zvýšení vydal daňový úrad dokument „Informácia k zvýšeniu sumy daňového bonusu od 1. júla 2010"
Naposledy upravil Melnick : 30.07.10 at 20:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Melnick Pozri príspevok
    Prepáčte, ale blíži sa termín spracovania miezd za júl a vo mne zlosť graduje, kvoli prenastavovaniu súm DB.
    Áno, Majka, ani sa Ti nedivím! Ja som si včera dávala aktualizáciu miezd v Pohode, takže to tam už mám. Na tie 2 centy nemám slov!

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Som úplne, ale úplne , no tento názov vystihuje aj túto situáciu a moje pocity. Je to zábava po OTO-vi




    No, ja neviem, ale určité dekórum, by sa malo zachovať v každej situácii.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Prepáčte, ale blíži sa termín spracovania miezd za júl a vo mne zlosť graduje, kvoli prenastavovaniu súm DB.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    cloe Pozri príspevok
    Áno, Majka, ani sa Ti nedivím! Ja som si včera dávala aktualizáciu miezd v Pohode, takže to tam už mám. Na tie 2 centy nemám slov!


    sranda..... spočítal niekto aj náklady ktoré boli v tejto súvislosti vynaložené od začiatku tejto myšlienky až po vydanie predpisu?

    ..... a možno budeme prekvapení, a je to dobre dopredu prešpekulované, aký dopad tieto 2 centy budú mať v súvislosti s inými predpismi v budúcnosti....

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..Flin, ty choď do Karibiku, ja pôjdem na Aljašku..možno mi zamrznú sprosté myšlienky a slová, ktoré by som vypustila k tejto skutočnosti...
    (..opatrovateľský príspevok mojej kamky sa zvýšil z 86.32 na 86.62..v PD je takmer 5000 ľudí, ktorí poberajú rôzne upravené dávky,tak čo budeme počítať, koľko to stálo a či to vôbec za to stálo, keď v celkovom meradle to za to stálo..rozpísala som sa, ale sprosté slová si nechám..)

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    a to si ešte zabudla na štatistické ukazovatele... aj vyhodnotiť ich zmenu zamestná kopu ľudí... Možno takto chceli znížiť nezamestnanosť

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Pepsi a Flin ani oceniť Vás nemôžem a to by fakt nestálo ani cent.

    Skutočnosť, alebo výsmech ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.