Zavrieť

Porady

Aka vzdialenosť od plota?

Zdravim,mam neprijemnu susedu,medzi našimi pozemkami je pletivo na betonovom muriku.Dnes som sa s nou povadil,lebo som na koniec mojho pozemku nanosil tenke konare do výšky asi 0,5M. Najprv mi suseda vyhadzovala na oči,ze sa konare nesmu dotykat je murika,to som napravil,potom mi zase tvrdila,ze musim dodržat odstup od jej plota 40cm,ze ona to ma zistene podla zakona.Mne sa zda,ze blafuje,zajtra to bude mat dohru,v minulosti nam kradla hlinu,tak by som jej to chcel zratat,len prosim o radu s tou vzdialenostou.DIK surne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    Silvernola Pozri príspevok
    Príjemnú zábavu! S tebou by som teda susediť nechcela!
    ... a čo takého suseda, ako má moja mamka? Býva v starom rodinnom dome, ktorý je sám od seba vlhký. Sused si nasadil vedľa celej steny divý vinič, ktorý sa jej ťahá po celej stene a tuje, ktoré sú už tak vysoké, že jej vrchy lezú pod strechu a ešte ich aj polieva. A pekne aj listy na stene, aby neboli prachové! Keď mamka protestovala, tak argumentoval tým, že ten vinič ťahá zo steny vlhkosť - z vnútra to však vyzerá naopak!

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    ZEvina Pozri príspevok
    ... a čo takého suseda, ako má moja mamka? Býva v starom rodinnom dome, ktorý je sám od seba vlhký. Sused si nasadil vedľa celej steny divý vinič, ktorý sa jej ťahá po celej stene a tuje, ktoré sú už tak vysoké, že jej vrchy lezú pod strechu a ešte ich aj polieva. A pekne aj listy na stene, aby neboli prachové! Keď mamka protestovala, tak argumentoval tým, že ten vinič ťahá zo steny vlhkosť - z vnútra to však vyzerá naopak!
    Veru, ani takého! Ale možno lepšie, než takého, čo ťa pozdraví: "Dyk, dobré ráno, susedko!"

    sisima je offline (nepripojený) sisima

    sisima
    my sme si postavili vlastny plot, a bolo po probleme... a kedze plot je pomyselnou hranicou pozemku, nie je mozne si narokovat na cudzich 40cm... inak pri stavani plotu je pripustna odchylka 15cm, ktora neuspeje na sude...

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    sisima Pozri príspevok
    inak pri stavani plotu je pripustna odchylka 15cm, ktora neuspeje na sude...
    naozaj je to tak? este som o tom nepocula. podla akeho zakona?

    Aka vzdialenosť od plota?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.