Zavrieť

Porady

Teplota do 38,5

Môže byť teplota od žalúdka?Malý zvracia a má len zvýšenú teplotu.Hrdlo nemá zapalené.Vie mi niekto poradiť,prosím ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Koľko má rokov?Može to byť enteroviroza,ale podla popisu aj úpal,teplo je na to dosť.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    v takom prípade je dobré ísť do najbližšej lekárne a kúpiť paralénové čípky, ktoré pomáhajú pri zvracaní. a môžeš tam kúpiť aj čapíky proti zvracaniu alebo nejaké iné prípravky

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    rozum Pozri príspevok
    No a čo keď zvracia hned po podaní paralénu?Dať ho znovu?
    Nie paralen znovu nedavaj, až po 4 hodinach, teraz je doležity prisun tekutiny, ja miešam cocacolu s čistou mineralkou a davam ju trebars aj po lyžičkach každu chvilu, sledujem teplotu a a pri nad 38,5 davam zabal na hrudnik, kým ešte nemožem podať liek. A snaž sa byť kludna, aby dieťa necitilo tvoj strach.

    rozum je offline (nepripojený) rozum

    rozum
    Má 8 rokov.Čaj aj vodu zvracal.Potom som mu dala trošku pepsi.A rozdrvený paralen polovicu.Teraz už nevracia.No teplota je teraz 37,5.Upal nemá veď sme doma.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    to môže byť ,,žalúdočná,, chrípka, daj mu paralen a ak zvracia tak musí veľa piť aby nebol dehydratovaný.

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Ja som pri podobných problémoch so žalúdkom, keď dieťa vracalo aj po požití tekutiny, šupla Hylak kvapky rovno do hrdielka. Dieťatko prestalo zvracať a stav sa rapídne zlepšil.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    to ale ja nemožem vedieť.Dobre si spravila.Dietu,veľa tekutín,Cola alebo čaj a sledovať teplotu.Nepustiť ju nad 39.Deti s chorobami rastú.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Darina1234 Pozri príspevok
    Nie paralen znovu nedavaj, až po 4 hodinach, teraz je doležity prisun tekutiny, ja miešam cocacolu s čistou mineralkou a davam ju trebars aj po lyžičkach každu chvilu, sledujem teplotu a a pri nad 38,5 davam zabal na hrudnik, kým ešte nemožem podať liek. A snaž sa byť kludna, aby dieťa necitilo tvoj strach.
    súhlasím studený zábal alebo aj vlažná sprcha. keby bola vonku zima tak aj to je dobré riešenie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.