Zavrieť

Porady

poštový server

dobrý den mohol by mi niekto poradit ked chcem poslat emeil ale nie z mojeho účtu,ale ked má niekto na stránke a ja mu chcem odpovedat pýta to názov poštoveho serveru ked tam dám ten čo je tam napísaný napíše mi tam toto : Nie je možné nájsť hostiteľa „SMTP“. Overte, či ste správne zadali názov servera. Konto: 'POP3', Server: 'SMTP', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba soketu: 11001, Chyba číslo: 0x800CCC0D čo tam mám napísat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Mas tam napisat nazov SMTP servra. Ale nepises ci pouzivas Outlook, alebo Outlook Express.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    babicka1 Pozri príspevok
    dobrý den mohol by mi niekto poradit ked chcem poslat emeil ale nie z mojeho účtu,ale ked má niekto na stránke a ja mu chcem odpovedat pýta to názov poštoveho serveru ked tam dám ten čo je tam napísaný napíše mi tam toto : Nie je možné nájsť hostiteľa „SMTP“. Overte, či ste správne zadali názov servera. Konto: 'POP3', Server: 'SMTP', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečené (SSL): Nie, Chyba soketu: 11001, Chyba číslo: 0x800CCC0D čo tam mám napísat?
    Ja tomu nejak nerozumiem co chces povedat

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    babicka1 Pozri príspevok
    Outlook Express,používam
    Super, a teraz este raz napis co mas za problem a ZROZUMITELNE

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    trebárs ked som na nejakej stránke a má tam niekto meilovu adresu a ja mu chcem odpovedat s tej adresy aby som nemusela si otvárat svoje meilové adresy a písat z nich aj tu sa nájdu také príspevky že ti niekto chce niečo poradit aby to bolo osobné tak to napíše iba tebe

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    majú 90% ,že človeku pomožu ked chcete viacej tak sa ozvyte nikaaa@post.sk

    na takéto meno hocikde ked kliknemotvorí sa okno a tam napíšem čo chcem potom pošlem ,a ono mi to vypýta poštový server a potom kedv tam dám niečo tak sa vyhodí chyba ako v prvšom príspevku

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    babicka1 Pozri príspevok
    majú 90% ,že človeku pomožu ked chcete viacej tak sa ozvyte nikaaa@post.sk

    na takéto meno hocikde ked kliknemotvorí sa okno a tam napíšem čo chcem potom pošlem ,a ono mi to vypýta poštový server a potom kedv tam dám niečo tak sa vyhodí chyba ako v prvšom príspevku
    Píše ti to preto, že nemáš nakonfigurovaný poštový klient (napríklad Microsoft Outlok) v tvojom počítači. Musíš si vytvoriť konto, s údajmi ktoré zadávaš keď sa prihlasuješ na internete na stránku kde máš poštové konto.
    MS Outlok sa ti potom otvorí ak poklikáš na tú poštovú adresu - napíšeš čo potrebuješ a mail odošleš. nemusíš sa potom prihlasovať na stránku s tvojím poštovým kontom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.