Zavrieť

Porady

cislovanie faktur a vedenie uctovnictva

Dobrý deň,
v mesiaci jun som mal zrusenu nie pozastavenu zivnost a po zalozeni novej v juli mi priradili to iste ICO a poslali aj rovnake DIC, chel by som sa opytat ci musim zacat cislovat faktury ako pri novo vzniknutej fa od zaciatku ci mozem pokracovat a taktiez co sa tyka vedenia uctovnictva ci ho treba ukoncit a zacat od znava, ci mozem pokracovat, kedze mam to iste ICO.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ego.mc je offline (nepripojený) ego.mc

    ? ego.mc
    Vzhľadom k tomu, že podľa § 16 ods. 6 písm. b) ZoÚ ste pri skončení podnikania uzavreli účtovné knihy a spravili účtovnú uzávierku, a následne pri začatí podnikania podľa ods.3 písm. a) nové otvorili, myslím si, že by ste mali začať číslovať v novom rade.

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Zita5, adi11, Heni, VieraPopluharova, jacekova, otázka, rodina1
    7

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    daňové priznanie bude jedno - za celý rok, ale účtovať a číslovať musíš začať ako pri novovzniknutej firme...

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    ja by som to riešila pokračovaním, veď účtovnictvo budeš robiť jedno , môj názor....

    cislovanie faktur a vedenie uctovnictva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.