Zavrieť

Porady

Pochvala a jej vymazanie .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zita5 Pozri príspevok
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
Nič nerieš, je to zbytočné- všetko je už akési zvláštné...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
neboj, budú druhé, lebo si šikulka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja neriešim zbytočné , len ma to zaujíma a pomôže aj iným zvedavcom ako som ja . Otázku som položila do inej témy , Richard odporučil otvoriť novú tému, tak som tak spravila .
1 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Je to dobrý pocit, ak ťa niekto pochváli, alebo s tebou súhlasí, ale na porade už vôbec neriešim body, či som zelená, modrá, alebo červená...
Ide tu hlavne o to, aby sme si pomohli a poradili!!!
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
áno vymažú sa pochvaly, keď vymažeš odkaz s pochvalou
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

funguje to tak ako píše Zitka, vyskúšala som ...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
V profile som vymazala všetky príspevky a tým sa vymazali aj pochvaly resp.ich počet podľa jednotlivého členenia . Má to tak byť , alebo niečo som nesprávne spravila pri vymazávaní .

Ďakujem .
Zituuš... určite je to tak v nastavení... pretože databáza na uloženie pochváľ je práve v profile... ...sa priznaj, že si nechcela aby som videla kto (?) všetko Ťa chváli... ... (duuufam, že si nemazala v dôsledku našej nočnej komunikácie... ...ja si Ťa odšpízujem aj taaak) ......
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Je to dobrý pocit, ak ťa niekto pochváli, alebo s tebou súhlasí, ale na porade už vôbec neriešim body, či som zelená, modrá, alebo červená...
Ide tu hlavne o to, aby sme si pomohli a poradili!!!
Tak ani ja to nechcem riešiť , len som bola poďakovať v jednom profile a padol mi zrak na pochvaly , že koľko ich tam veľa má a ako som sa vrátila k sebe , ja som tam mala jednu .Tak som uvažovala , že čo sa stalo(kde mi zmizol poklad) a potom napadlo , že som včera robila vo svojom profile veľké upratovanie, vymazala som všetky príspevky ,lebo som ich tam mala snáď od počiatku ako to Richard zaviedol.Tak som si to chcela overiť .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
Zituuš... určite je to tak v nastavení... pretože databáza na uloženie pochváľ je práve v profile... ...sa priznaj, že si nechcela aby som videla kto (?) všetko Ťa chváli... ... (duuufam, že si nemazala v dôsledku našej nočnej komunikácie... ...ja si Ťa odšpízujem aj taaak) ......
Práve kvôli Tebe som robila sanitu,aby si nevidela kto ma pochválil
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To si nemohla napísať včera večer? Tiež som robila poriadky.
(Toto patrí k príspevku č. 10. Zita5 bola rýchlejšia )
Naposledy upravil Llívia : 05.08.10 at 10:23
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Aké ste poriadkumilovné šikulky
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Som chcela šetriť miestom
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

to mi pripadá ako (teda s prepáčením ako) riadna blbosť, ved ked si odkaz zmažem, tak už akože pochvala neplatí? už pochválená nie som?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Lívia, ja som to už napísala 22.6. v príspevku #12148
v téme http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi...-potesilo.html
Ale je pravda, kto by si to tak dlho držal na harddisku ...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Rozalka Pozri príspevok
Lívia, ja som to už napísala 22.6. v príspevku #12148
v téme http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi...-potesilo.html
Ale je pravda, kto by si to tak dlho držal na harddisku ...
Do tej témy píšem a čítam ju často, ale toto mi uniklo.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Heni Pozri príspevok
viem, že už to bolo preberané v inej téme (bez výsledku či odozvy), ktorú už Richard uzavrel, ale prišli ste už na to, ako sa "zbaviť" v profile tých x strán zmazaných odkazov, ktoré obsahujú len oznam "Túto správy zmazal ..." ?
už mi to začína statočne prekážať...
Bohužiaľ, nie. Ale dám ti radu - ak si chceš prečítať len nevymazané, príď na poradu inkognito.

a ďalšia novinka: napísala som do tejto témy po 20 minútach znova a objavilo sa toto


Tento príspevok je duplikát iného príspevku, ktorý bol pridaný v posledných piatich minútach. Budete presmerovanú na danú tému.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Rozalka Pozri príspevok
Bohužiaľ, nie. Ale dám ti radu - ak si chceš prečítať len nevymazané, príď na poradu inkognito.
ano, na nejakej 2-hej strane mám odkaz, ktorý som nevymazala, tiež naň tak chodím ale čo sa offínať, ked tie prázdne strany sú aj tak zbytočné...
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Rozalka Pozri príspevok
a ďalšia novinka: napísala som do tejto témy po 20 minútach znova a objavilo sa toto


Tento príspevok je duplikát iného príspevku, ktorý bol pridaný v posledných piatich minútach. Budete presmerovanú na danú tému.
Tot nie je novinka, tuto veti ti vypise v pripade, ze sa ti podari 2x tuknut mysou na odoslanie prispevku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať