Zavrieť

Porady

Pilotáž cena

Chcel by som sa Vás opýteť koľko by stála pilotáž na rodiný dom rozmer 11mx8m neviem koľko pilot by tam bolo treba ale cca aspoň koľko by to malo celé stáť. Najlepšie cena za jednú pilotu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    no treba viacej údajov, priemer a hĺbku pilotáže
    ale ak chceš tak ti môžem poslať kontakt

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    Jedná sa mi o školský projket bezpečného domu no neviem koľko taká pilotáž stoji keď je v rozumnej cene tak ju do projektu zahrnem.Treba mi len cenu vyhotovenia jednej piloty alebo nejaky cenový priemer o počte a rozmeroch pilot sa budem musieť poradiť takže viac informácii poskytnuť neviem.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Mohol by si sem potom napisat, ak mozes, kolko to cca stoji? Tiez sa niekedy rozhodujem ci zaklady podbetonovat a ci mikropilotaz, takto by som bol tiez mudrejsi, co sa ako oplati.
    Dakujem

    jozefsv je offline (nepripojený) jozefsv

    jozefsv
    piloty musi navrnut statik.potrebujes plosinu co je drahe,armaturu a beton.alebo mikropiloty,zalezi od podlaozia.urcite sa nejedna o lacnu zalezitost

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    priblizne mozes dat 100euro za meter piloty plus asi 4000euro pausal za dovezenie na miesto. tie piloty mozes davat tak po dvoch metroch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.