Zavrieť

Porady

Pečať

Vitam .
Potrebujem najst neaku firmu, ktora sa zaobchaca virobou tlacidla. Ne radte mi pouzit Gooogle- je z tim tlacitkom trohu zlozitejse( mislim, ze ste pochopili). Ak mate ponuku, cakam ju ako sukromnu spravu. Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ViktorUkr Pozri príspevok
    Ano, presne o to ide. A ake doklady by na to musely bit? Ja ne mam ziadne, iba maket peciatky
    Počkaj, pečať a pečiatky sú 2 úplne rozdielne veci. Tak čo potrebuješ? Pečatidlo alebo pečiatku?

    Pečatidlo slúži na odtláčanie pečate (nejakého znaku alebo erbu) do vosku alebo iného pečatidlového materiálu. Myslím, že k pečati nepotrebuješ žiadne doklady, len vzor pečate.

    Pečiatka je spravidla gumová a odtláča pečiatkovou farbou písmo alebo znaky, ktoré sú na pečiatke. Pokiaľ neide o guľatú pečiatku, tak ti ju urobia kdekoľvek bez akýchkoľvek potvrdení.


    ViktorUkr Pozri príspevok
    Vitam .
    Potrebujem najst neaku firmu, ktora sa zaobchaca virobou tlacidla. Ne radte mi pouzit Gooogle- je z tim tlacitkom trohu zlozitejse( mislim, ze ste pochopili). Ak mate ponuku, cakam ju ako sukromnu spravu. Vdaka
    Ak chceš pečatidlo, tak ti ho vyrobí ktorákoľvek reklamná firma, ktorá gravíruje. Skutočne stačí cez Google vyhľadať najbližšiu firmu. Neviem, čo je na tom zložitejšie, že ti nestačí obyčajná firma... Ja som to deda nepochopil.

    MiroM4 je offline (nepripojený) MiroM4

    MiroM4
    mohol by si to trochu konkretizovat? co to vlastne chces? V nadpise mat pečať a potom pises o tlacidle.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    možno mal na mysli matricu na pečatenie (pečatidlo)
    Podľa mňa to je schopný vyrobiť každý, kto má gravírovací stroj

    ViktorUkr je offline (nepripojený) ViktorUkr

    ViktorUkr
    Flinstone Pozri príspevok
    možno mal na mysli matricu na pečatenie (pečatidlo)
    Podľa mňa to je schopný vyrobiť každý, kto má gravírovací stroj
    Ano, presne o to ide. A ake doklady by na to musely bit? Ja ne mam ziadne, iba maket peciatky

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    keď by to bolo tak, potom si ju vie spraviť aj sám. V hociktorom hračkárstve sú sady na výrobu pečiatok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.