Zavrieť

Porady

Ja nechcem dobrovoľne nikoho sledovať!!!

som
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

m.hladka Pozri príspevok
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.
Moje nastavenia - Upravit moznosti. Je tam moznost nastavit sledovanie tem, ktore som vytvoril, pripadne sa do nich zapojil. Mozes tam vybrat, ze si neprajes sledovanie.
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
http://www.porada.sk/t145097-ako-sledovat-temy.html
v tejto téme píše Richard, že to ešte musí doriešiť
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
m.hladka Pozri príspevok
Neviem, čo sa deje, ale kde pridám nejaký odkaz, alebo poradím niekomu niečo v téme, hodí to hneď na sledovanie témy, bez môjho vedomia. To by mi až tak nevadilo, ale mi to prichádza aj na e-mail, a to už mi vadi, pretože to musím mazať, čo z duše nenavidím... pretože nemám na to čas.
Dá sa s tým niečo urobiť, aby má to nezaťažovalo a nemusela som robiť na PC to, čo nechcem? Ďakujem.
Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy.

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..
Je to novinkou, ktoru Richard vcera spustil.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..už na začiatku (predpredvlani) som zrušila sledovanie tém a upozornenia na email..no a dnes som mala plnú emailovú schránku oznámení z porady...to ako sa mohlo stať, že mi tieto upozornenia začali samy od seba chodiť?..má niekto možnosť nastaviť , alebo prestaviť moje nastavenia, alebo sa to stalo tým, že Richard vylepšuje?..
Tiež mám zrušené sledovanie reakcií a oznámení týkajúcich sa ss.... doteraz mi na mail neprišlo žiadne upozornenie z Porady.
Kočky, skontrolujte si nastavenia a zrušte upozornenia
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

alla66 Pozri príspevok
Tiež mám zrušené sledovanie reakcií a oznámení týkajúcich sa ss.... doteraz mi na mail neprišlo žiadne upozornenie z Porady.
Kočky, skontrolujte si nastavenia a zrušte upozornenia
Ono "sa to" nejako nešťastne aktivovalo. Mne došlo na mail (pritom som mala všetky notifikacie zrušené) upozornenie na jeden príspevok. Neviem prečo zrovna na ten, na ostatné mi došlo iba do profilu. A ten mail ani nebola tak notifikácia ako celé prepísanie témy. Boli tam všetky príspevky pod sebou napísané /možno tak fungujú notifikácie na mail, že to nie je notifikácia ale citácia nových príspevkov/.

Richard včera spomínal, že ide zavádzať notifikácie... a potom sa to aktivovalo.
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
alla66 Pozri príspevok
Klik...Moje Nastavenia....Upraviť možnosti....roluj -> Sledovanie tém -

nastavenia Tému, ktorú založíte (napr. otázkou), alebo tému, na ktorú iba reagujete, si môžete nechať sledovať. Sledovanie témy znamená zaslanie upozornenia na email o tom kto a kedy na ňu reagoval.

Dané témy si môžete pridať medzi svoje sledované témy.

Sledovanie tém - nastavenia:
*Neželám si sledovať
*Neželám si upozornenia
*Okamžité upozornenia
*Upozorniť 1xdenne
*Upozorniť 1xtýždenne


zmeň označenie v okienku "Neželám si upozornenia ".... nebudú ti chodiť upozornenia na mail
Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

rodina1 Pozri príspevok
Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.
No nemali by ti chodiť na mail. Do sledovaných tém sa pridávajú všetky témy, v ktorých si sa vyjadrila.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Postupovala som podľa tohto návodu, ale zase mi prišli upozornenia a dokonca sa mi opäť v sledovaných témach objavili témy, do ktorých som prispela.
Takže je to tak, ako som už písala vyššie (v príspevku č. 3), že Richard bude toto postupne upravovať.
Zaklikla si po zmene upozornenia v okienku " ULOŽIŤ ZMENY? ( roluj....nájdeš úplne naspodu stránky)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ďakujem
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
alla66 Pozri príspevok
Jednoduchšie riešenie: Načítaš -> Sledované témy v schránke: Sledované príspevky ... odklikneš okienka o upozornení a následne z roletky vyberieš "Neželám si upozornenia" ........ nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO
Všetko mám tak presne urobené, ako všetky píšete. To mi začalo včera z ničoho nič robiť. Som zvedavá, keď toto dopíšem, či mi príde e-mail a sledovačka. Veď predsa nebudem po každom príspevku chodiť na sledované témy a vymazávať. Mám 14 tém , ktoré chcem sledovať, ale bez e-mailu a teraz toto.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Prečo mne nechodia upozornenia? To už tu nikto nič negarantuje ?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
iba 14???... ja mám 802
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
to sleduješ všetky?????
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
zatiaľ mi e-mail nedošiel, hurááááá
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sledujem... po každom prihlásení vidím nový príspevok....ale na mail mi nepríde ani jedna správa...preto netuším, prečo vám chodia upozornenia
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... na mail už mi upozornenia nechodia
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard, chcem sledovať témy, kde som si sama pridala sledovanie. Prosím o zrušenie sledovania v témach, do ktorých som pridala príspevok. (alebo prosím radu, ako toto sledovanie v naslaveniach vymazať)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať