Zavrieť

Porady

Pomoc so zablokovanou pamäťovou kartou

Dobrý deň,
Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Kristian182 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
    Ďakujem
    http://www.porada.sk/t93336-pamatova...do-mobilu.html

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Kristian182 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    Chcel by som sa niekoho z Vás opýtať, či je možnosť záchrany údajov zo zablokovanej micro-sd karty do mobilu, pretože sa mi z ničoho nič zablokovala pamäťová karta na mobile, na ktorej mám dôležité súbory. Nexistuje nejaký software, ktorým ju možno odblokovať alebo nejaké hacknutie karty a pod ?
    Ďakujem
    Co znamená zablokovala? Zaheslovala? Mal si ju predtym v inom telefone?
    Naposledy upravil zk24 : 07.08.10 at 22:33

    Kristian182 je offline (nepripojený) Kristian182

    Kristian182
    Za prvé, to že som ja nezablokoval kartu to som si na 95 percent istý, lenže ked som mal starý mobil(už dávno stratený aj s pamatovou kartou) skúšal som ho zablokovať heslom, lenže zakaždým, ked som sa chcel do pamatovky dostať(heslo už bolo nastavené) tak ma to veselo pustilo do nej bez hesla a dosť pochybujem, že by som si niekedy zablokoval kartu kedže vtedy som sa presvedčil, že mi je to nanič
    Za druhé, zistil som to náhodou, ked som si vytiahol mobil z vačku a zistil, že mi zmizla tapeta, hned som zistil že to len skrz pamaťovú kartu, kedže pýtala odo mňa heslo a tapetu som mal v pamaťovke.
    Za tretie, nezvyknem si vymýšlať šialené heslá a keby som ju aj na 100 percent zablokoval už by som dávno zistil to heslo, a navyše už som dosť dlho hádal heslo a stále nič.

    Pomoc so zablokovanou pamäťovou kartou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.