Zavrieť

Porady

...Inteligentný vysávač...

...originál...
..no mne sa dnes skoro niečo stalo..videla som malého ufóna, ako sa plazí po zemi v obchode s elektronikou a vyšiel z toho vysávač...a som sa doňho normálne zamilovala...
..a teraz by som rada vedela, ak toto čudo máte niekto doma, tak či to vysáva aj chlpy z plyšového koberca...lebo môj maxiinteligentný pepsikoláč sa veru púšťania chlpov nemieni vzdať...
..prosím vás o vaše názory a skúsenosti...
..ďakujem...
Usporiadat
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

bohužiaľ taký vysávač nemám a "bodol" by aj mne, skús pozrieť sem:
http://www.google.sk/search?hl=sk&rl...=&oq=&gs_rfai=
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Aj tu...

http://www.porada.sk/t115592-roboticke-vysavace.html

Zuzana
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som si nagúglila všeličo o tomto čude, ale privítala by som osobné skúsenosti...lebo tie sú na nezaplatenie...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veronika, osobné skúsenosti poraďákov máš v téme, ktorú ti priložila Zuzana.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aha..tak to som si nevšimla..dík ..asi som si mala v záchvate zamilovanosti prekuknúť, či tu už niečo nieje..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Trošku . Tak takéto čudo /ale na kosenie/ majú naši susedia už druhý rok. Nie je to klasická kosačka, vyzerá to tiež ako vysávač bez hadice ale na trávu. Pravidelne každý deň sa promenáduje po záhrade a hryzká trávičku. Normálne to počuť - to bzučanie a hryzkanie. Už sme si naň zvykli - ale keď sme to videli prvýkrát - tiež sme pozerali ako puk... Tak ako naše návštevy, ak sedíme vonku a E.T. /ako to voláme/ náhodou vyštartuje... Najsamlepšie je, že po skončení "práce" sa usalaší na tú dobíjaciu rohož pri dverách.
Občas si pomyslím, že aj mne by sa zišla taká rohož na "dobíjanie bateriek" - alebo aspoň mužovi...
Namiesto detí majú /susedia/ 2 malých yorkshirov /alebo takú nejakú rasu/ a tí by to kľudne mohli použiť na vozenie - namiesto kolotoča...
PS: Ak budem mať zvyšných niekoľko tisíc eur, potom napíšem vlastné skúsenosti. Zatiaľ len odkukané od susedov...
Naposledy upravil Oliwa : 09.08.10 at 10:29
1 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Koľko cyklov nabitia, alebo ako dlho vydrží baterka ? Rok - dva ? Menil ju už niekto ? Aby vysávač vydržal ešte "slušný" čas pracovať. Aby napr. už po 15-tich minutách vysávania sa neusalašil pri nabíjačke. Máte to takto niekto odskúšané ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Manual Pozri príspevok
Koľko cyklov nabitia, alebo ako dlho vydrží baterka ? Rok - dva ? Menil ju už niekto ? Aby vysávač vydržal ešte "slušný" čas pracovať. Aby napr. už po 15-tich minutách vysávania sa neusalašil pri nabíjačke. Máte to takto niekto odskúšané ?
U nás je vysávač napojený na nabíjačke stále, keďže mne doporučili neodpájať na dlho. Máme ho od januára tohto roku. Napríklad pred chvíľou mi behal vysávač v obývačke asi hodinu, ale to som ho pustila ja na dva krát, lebo mám dvoch psov a boli chlpy. Je tam drevená plávajúca podlaha čiastočne prikrytá kobercom, prvý raz povysával, vrátil sa do doku, stále bol nabitý. Po vyčistení som ho poslala vysávať ešte raz, pre istotu. V spálni máme vyšší koberec, tam sa po vysávaní vybije skôr, ale stačí na to, aby zobral všetky chlpy.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Máme vysávač iRobot Roomba Pet Series 532.
Som s ním maximálne spokojná, máme dvoch psov, vysávam denne, vysávač sa vždy vráti sám do základne, kde sa nabíja. Počas dobitia ho vyčistím, vždy žasnem, čo všetko to dokáže nájsť a koľko chlpov máme na podlahe každý deň. Máme dlažbu, plávajúcu podlahu aj koberce. Prejde aj cez klasický prah (máme výšku 1,3 cm), aj keď taký mám iba do kúpeľne, ale raz mi tam ušiel, keď boli otvorené dvere. Vysávam vždy jednu miestnosť kompletne, pri otvorených dverách používam "steny". Potom presuniem vysávač do ďalšej izby.
Najviac sa vybíja na koberci v spálni, ktorý má vysoký vlas. Inak funguje bezvadne. Bola som ním naozaj veľmi milo prekvapená a doporučujem každému.
Oznámi, ak je potrebné ho vyčistiť ešte pred ukončením vysávania, a takisto sa sám rozhodne, kedy je už povysávané a odíde do doku. Akurát nemôžem programovať čas vysávania. Má funkciu spot, čo znamená, že sa dá povysávať len jedno miesto, vyčistí tak pri vysávaní cca m2, napr. ak sa niečo vysype. Pred vysávaním sa snažíme z podlahy poodkladať všetko, čo sa dá, niekedy zdvihneme aj stoličky.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Trošku . Tak takéto čudo /ale na kosenie/ majú naši susedia už druhý rok. Nie je to klasická kosačka, vyzerá to tiež ako vysávač bez hadice ale na trávu. Pravidelne každý deň sa promenáduje po záhrade a hryzká trávičku. Normálne to počuť - to bzučanie a hryzkanie. Už sme si naň zvykli - ale keď sme to videli prvýkrát - tiež sme pozerali ako puk... Tak ako naše návštevy, ak sedíme vonku a E.T. /ako to voláme/ náhodou vyštartuje... Najsamlepšie je, že po skončení "práce" sa usalaší na tú dobíjaciu rohož pri dverách.
Občas si pomyslím, že aj mne by sa zišla taká rohož na "dobíjanie bateriek" - alebo aspoň mužovi...
Namiesto detí majú /susedia/ 2 malých yorkshirov /alebo takú nejakú rasu/ a tí by to kľudne mohli použiť na vozenie - namiesto kolotoča...
PS: Ak budem mať zvyšných niekoľko tisíc eur, potom napíšem vlastné skúsenosti. Zatiaľ len odkukané od susedov...
..


...Oliw, ten ufon na domáce čistenie nestojí toľko ,asik aj na trávu to nebude také drahé..ale si predstav, že si sedíš pri káve, s nohami na stole a čudo drie po tráve..na nezaplatenie!...
(synko skonštatoval, že som normálne "uderená" z vysávača..a to tu (u nás) ešte nebolo)...
..a na dobíjanie bateriek si občas požičiavam dieťa mojich susedov,alebo vnúčika od Terezky)..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Manual Pozri príspevok
Koľko cyklov nabitia, alebo ako dlho vydrží baterka ? Rok - dva ? Menil ju už niekto ? Aby vysávač vydržal ešte "slušný" čas pracovať. Aby napr. už po 15-tich minutách vysávania sa neusalašil pri nabíjačke. Máte to takto niekto odskúšané ?
..

...to, čo som ja videla v obchode, malo normálne "centrálu"..kábel, adaptér a tam si príde po chuť do roboty, keď je vybitý...úžasné voľačo...asi podľa toho, aký hustý koberec a kolko bordelu poberie, podľa toho sa vybije a dobije..
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..


...Oliw, ten ufon na domáce čistenie nestojí toľko ,asik aj na trávu to nebude také drahé..ale si predstav, že si sedíš pri káve, s nohami na stole a čudo drie po tráve..na nezaplatenie!...
(synko skonštatoval, že som normálne "uderená" z vysávača..a to tu (u nás) ešte nebolo)...
..a na dobíjanie bateriek si občas požičiavam dieťa mojich susedov,alebo vnúčika od Terezky)..
Pepsi, netuším, čo v Tvojej reči znamená "asik to nebude také drahé"... susedia sa nechali počuť, že ten ich E.T. stál 100 tis. Sk. Len pre zaujímavosť, vyguglila som, že cena závisí vraj od plochy, ktorú to má "obhospodarovať." Takže od 1499 - 14 150 €. To by mi tá káva "asik" zabehla...
Je fakt, že dvaja yorkshiri /ako sa to vlastne píše - ale veď vieš, čo myslím/
toho zožerú menej, ako moje deti , a keď to prenásobím počtom rokov, čo som vydatá... Ale nevymenila by som ich za nič. Ani za toho E.T-ho!
Takže sa zatiaľ uspokojím aj s mojou dvojnohou kosačkou /manželom/, ktorý slúži rovnako dobre, aj keď už záručná lehota už dávno vypršala... a dokonca je viacúčelová ako ten E.T.
Naposledy upravil Oliwa : 09.08.10 at 13:07
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, netuším, čo v Tvojej reči znamená "asik to nebude také drahé"... susedia sa nechali počuť, že ten ich E.T. stál 100 tis. Sk. Len pre zaujímavosť, vyguglila som, že cena závisí vraj od plochy, ktorú to má "obhospodarovať." Takže od 1499 - 14 150 €. To by mi tá káva "asik" zabehla...
Je fakt, že dvaja yorkshiri /ako sa to vlastne píše - ale veď vieš, čo myslím/
toho zožerú menej, ako moje deti , a keď to prenásobím počtom rokov, čo som vydatá... Ale nevymenila by som ich za nič. Ani za toho E.T-ho!
Takže sa zatiaľ uspokojím aj s mojou dvojnohou kosačkou /manželom/, ktorý slúži rovnako dobre, aj keď už záručná lehota už dávno vypršala...
..

..jaj, mojuš, za ty prachy by som to veru pokosila aj s kosou!!!..tie domáce sú lacnejšie...a úprimne, dvojnohá kosačka je na nezaplatenie...fakt..občas urobí aj čo nemusí..ponadáva, frfle..a tak!..a to ufoni nerobia..
:v mojej reči aj 200€ je dosť, ale primusím bandu, nech prispeje, však im to ušetrí moje frflanie)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

psie chlpy na plyšovom koberci? tak presne viem o čo ide, náš pes má taký v izbe, my sme z toho na nervy ale on ho neskutočne miluje dokážem to povysávať iba keď je na vysávači rotačná kefa vysávače o ktorých je tu reč vyzerajú síce zaujímavo, ale každý z nás chce vysávať iné povrchy a inak znečistené ich cena nie je najmenšia škoda je v tom, že nie taká možnosť, že by mali kusy na zapožičanie domov za nejakú finančnú zábezpeku a my sme ich doma pustili na tie naše zachlpené koberce od našich domácich zlatúšikov
1 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Dievčatá veľa ste toho popísali, ďakujem, ale ani jedna mi neodpovedala na to čo som sa pýtal. Spýtam sa inak.
Ak si kúpim notebook a baterka bude plne nabitá, dokáže sa na ňom pracovať napr. 3 hodiny v kuse, potom zhasne. Ale po roku používania notebooku, (opakovaného nabíjania batérie) aj keď baterka bude plne nabitá, vydrží pracovať len napr. 1 hodinu. Ako je to s výdržou batérie u vysávača napr. po roku. O toto sa mi jedná. Máte toto odskúšané ... ?
Naposledy upravil Manual : 09.08.10 at 15:13
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Manual Pozri príspevok
Dievčatá veľa ste toho popísali, ďakujem, ale ani jedna mi neodpovedala na to čo som sa pýtal. Spýtam sa inak.
Ak si kúpim notebook a baterka bude plne nabitá, dokáže sa na ňom pracovať napr. 3 hodiny v kuse, potom zhasne. Ale po roku používania notebooku, (opakovaného nabíjania batérie) aj keď baterka bude plne nabitá, vydrží pracovať len napr. 1 hodinu. Ako je to s výdržou batérie u vysávača napr. po roku. O toto sa mi jedná. Máte toto odskúšané ... ?
Môj vysávač zatiaľ fičí od januára denne v priemere hodinku. Nezistila som zatiaľ pokles výkonnosti našej batérie (dĺžku doby vysávania bez nabitia). Podľa informácie výrobcu vydrží batérie cca 2 roky (500 nabíjacích cyklov).
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prezradíte aj cenu ?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

veronikasad Pozri príspevok
Prezradíte aj cenu ?
Kvaka má vysávač sériu 532 (podľa príspevku) našiel som sériu 534 a tam je cena 359 € pozri link, takže medzi 300 - 350€ ten jej mohol stáť, pokiaľ nezlacneli

http://www.mall.sk/roboticke-vysavace/irobot-roomba-555
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

http://www.najnakup.sk/searchResults.aspx?q=i+robot+563

http://www.cistysvet.sk/roboticke-vy...FUeQ3wodWVmxMw

ja mám 563 Pet /aj keď nemám havina/ a je to môj najlepší kamarát aj s ním pokecám, keď sa mi motá popod nohy
Naposledy upravil Halli : 09.08.10 at 17:08
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

veronikasad Pozri príspevok
Prezradíte aj cenu ?
Nám ho deti objednali v USA ako darček na Vianoce, stále som vysávala chlpy, a tak sa zľutovali. Bol tam naozaj lacnejší, stál vtedy v akcii presne 280 USD. Doprava stála 30 USD, trvala cca dva mesiace, išlo to cez poľskú poštu, bez cla, neviem ako.
Naposledy upravil Kvaka : 09.08.10 at 17:28 Dôvod: upresnenie ceny
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať