Zavrieť

Porady

Pub v prenájme.

Dobry den,

chcel by som si zobrať do prenajmu pub v centre mesta,ale nemám s tým žiadne skusenosti, je to už zabehnutý pub. Vie mi niekto poradit či je to dobrý nápad??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    AK ti ho postupia za dobru cenu a korektnych podmienok tak urcite je.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    profesional Pozri príspevok
    AK ti ho postupia za dobru cenu a korektnych podmienok tak urcite je.
    Ale prečo by to niekto robil, ak by dobre fungoval ?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Smrt povodneho prevadzkovatela, mozno si nasiel pvoodny prevadzkovatel este lepsiu lokalitu, alebo sa proste rozhodol robit iny biznis alebo sa na bisnis proste uplne vykaslat. A mozno ze predoslemu prevadzkovatelovi biznis nesiel ale nie z dovodov miesta ale z dovodov podnikatelskej neschopnosti. ano, mas pravdu ze je to do istej miery podozrive, ale dovody sa daju vzdy najst.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    trosku ... dobre zabehnuty penzion v prenajme, potom prisli "chlapci" nepredlzili zmluvu a majitel mohol ist... takze treba rozmyslat aj nad tym co ak sa ti to rozbehne a potom nepride k predlzeniu zmluvy.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    To sa da zmluvne osetrit.

    miro2111 je offline (nepripojený) miro2111

    miro2111
    Ano, zmluvne je to dobre podchytene. Firma ktora to prenajíma, tak nič ine nerobí len sa živý prenajmom objekto, a cena za odstupenie je dobra. Majitel sa rozhodol robiť niečo ine z rodinnych dôvodov. Len ma desí, že naokolo je sama krčma, samí pub a kopec inych konkurenčných lokálov. A prave preto aj nejak váham.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak je naokolo vela lokalov a pubov, tak asi ide o dobru lokalitu. Musi ist o skvele miesto. Ja by som si hned dal povedat. Zjavne ide o stred nejakeho miesta. Sme v 21. storoci a nie je vobec take tazke dokazat sa podstatnym sposobom odlisit a pretiahnut vacsinu zakaznikov okolitych podnikov do svojho podniku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.