Zavrieť

Porady

Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste atď

Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste sa vyrábajú v Číne? Aký máte na to názor?...Podľa mňa sa nerozlišuje teraz Fake a Original lebo všetko aj oblečenie čo sa predáva v USA ako značky Gucci a Armani su z Číny...Ale majú tam napísané Made in Italy napr....Je to dosť zlééé ke to kupuju priklad za 50 eur a predávaju to za 500 eur...Aký máte na to názor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fifotron Pozri príspevok
    Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste sa vyrábajú v Číne? Aký máte na to názor?...Podľa mňa sa nerozlišuje teraz Fake a Original lebo všetko aj oblečenie čo sa predáva v USA ako značky Gucci a Armani su z Číny...Ale majú tam napísané Made in Italy napr....Je to dosť zlééé ke to kupuju priklad za 50 eur a predávaju to za 500 eur...Aký máte na to názor?
    Prečo by sa nerozlišovalo? rozlišuje sa. Odborník aj zdatní obchodníci to vedia.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no ak chceš šiť Louisa Vuittona, musíš mať kúpenú jeho značku, to znamená, že musíš mať s jeho firmou zmluvu a šiť jeho modely...ak budeš chcieť vyrábať práčky značky Whirpool, musíš mať zase zmluvu s firmou a pískať jej ligu..a kde to budeš robiť- nuž tam, kde je najlacnejšia pracovná sila, aby si zarobil...
    ..ak si šikovný, zmeníš detail na modeli od Vuittona a prišiješ tam jeho značku, bude to Vuitton,ale len pokiaľ ti na to neprídu..a to sú tie cenové rozdiely...
    ..tak isto Hugo Boss..parfémy s touto značkou,vraj originály,dostaneš za pár euriek- ale keď si dáš urobiť rozbor, uvidíš, že je tam malá zmena a už to nie je čistý Hugo..je lacnejší...
    ...no a ak ty vymyslíš perpetis a Jano z vedľajšej dediny ho bude chcieť tiež, zmení farbu, alebo iný detail, nájde dedinu s lacnou pracovnou silou a zbohatne skôr, než sa ty rozbehneš...
    ..tak to vidím ja...

    Trueno je offline (nepripojený) Trueno

    Trueno
    ludom je jedno, ze je to fake, kvalitu latky vie rozpoznat tak max 5% slovakov, cize im je uplne jedno ci je produkt kvalitny alebo nie. Ma to na sebe logo LV ? To staci na to aby mi 2 susedy zavideli, takze nerozmyslam - beriem. Takto sa asi nakupuje na Slovensku, tieto originalne produkty podla mna stoja zato ale takisto si za nich priplatis horibilne sumy. Castokrat ide o rucne site saty, kabelky atd atd z latky, kt. je naozaj draha.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ono toto bude trvat do vtedy kym krajiny kde je obyvatelstvo premnozene (india, cina a pod.) nezavedu autorskopravnu ochranu. Nakolko plagiatorstvo je trestne. Aspon vo vacsine civilizovanych krajin. A snad casom bude aj v tych kobylkovych krajinach..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Tweety Pozri príspevok
    Prečo by sa nerozlišovalo? rozlišuje sa. Odborník aj zdatní obchodníci to vedia.
    A na zákazníkov je pootrebné sa zvysoka ...oné ....
    Trueno Pozri príspevok
    ludom je jedno, ze je to fake, kvalitu latky vie rozpoznat tak max 5% slovakov, cize im je uplne jedno ci je produkt kvalitny alebo nie. Ma to na sebe logo LV ? To staci na to aby mi 2 susedy zavideli, takze nerozmyslam - beriem. Takto sa asi nakupuje na Slovensku, tieto originalne produkty podla mna stoja zato ale takisto si za nich priplatis horibilne sumy. Castokrat ide o rucne site saty, kabelky atd atd z latky, kt. je naozaj draha.
    Fake , nefake....f..k , nef..k , na jedno kopyto ...

    K tým 5 % slovákov by som podotkol len jedno ...tým je úplne jedno , či im 2 - 3 susedy závidia , ono totiž poväčšine ani nie je čo ....okrem tých handier , čo majú tie zlatokopky na sebe urvaté ...

    Oblečenie značiek Louis Vuitton, Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Lacoste atď

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.