Zavrieť

Porady

Nejde mi spustit spravca uloh

Dobry den,

potrebujem pomoc s mojim PC, takze rovno k veci.

1. Nejde mi spustit spravca uloh
Screen:

http://img237.imageshack.us/img237/6200/spravcauloh.jpg

2. Ked zapinam PC spusta sa asi 10minut (predtym asi 30sekund) a po zadani hesla pise asi 5minut Vitajte po chvili je cierna obrazovka a potom sa konecne spusti ...

3.Po spusteni PC v pravom dolnom horu pise zelenym pismom PROFILE 2 niekde na pracovnej ploche (tiez neviem o co ide)

4. Po chvili sa spusti automaticke blokovanie programov (neviem ako sa to presne vola) ktore zablokovalo neaky program "kernel32" po chvili googlovania som zistil ze ide o nejaky virus.

5. Ked hybem s oknami tak to neskutocne trha pridavam aj screen:

http://img155.imageshack.us/img155/5459/oknoh.jpg

6.Viem takmer na 100% ze sa jedna o nejaky virus ale eset4 ziadny nenasiel

Prosim pekne o pomoc je to celkom novy notebook co stal 1,500eur a nechem aby v nom bol nejaky na***any virus.

Vopred dakujem.
Naposledy upravil arizona : 09.08.10 at 21:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Kernel32 nie je virus. Je to systemovy subor, kniznica (*.dll), ktory sa "zapina" pri starte windowsu. Kernel je podstatny a musi startovat.

    Ak vsak nefunguje správca úloh, býva to zaprícinene vírusom.

    Bobinel3 je offline (nepripojený) Bobinel3

    Bobinel3
    ide o to ze eset4 patri medzi najlepsie antivirusy a trojana by ma detektovat bez problemov ale nic...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Bobinel3 Pozri príspevok
    ide o to ze eset4 patri medzi najlepsie antivirusy a trojana by ma detektovat bez problemov ale nic...
    Pokúsil si sa enablovať Task managera (Správcu úloh)?

    Bobinel3 je offline (nepripojený) Bobinel3

    Bobinel3
    teraz mi uz o spravcu uloh nejde stiahol som neaky program z netu takze uz mi taskmgr ide
    teraz mi ide o ten virus

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Bobinel3 Pozri príspevok
    no nic skusim ten hirensboot a potom uvidim co dalej
    Ak by malo ist o Trojana, Eset4 by ho mal s prehľadom detekovať. Skús poprípade stiahnuť nejaký iný antivirusový soft, aby bola istota, že ide o vírus.
    Naposledy upravil zk24 : 09.08.10 at 22:03

    Bobinel3 je offline (nepripojený) Bobinel3

    Bobinel3
    pred par dnami ked daval smart kontrolu na esete tak tam naslo nejakeho trojana ale potom ho hned vymazalo ale notas je este stale spomaleny...

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Toto je priklad ked nepomoze ani vsetkymi ospevovany ESET NOD32 ... bude to poriadne nadratovane a trba pouzit hijack a podobne veci podla mna. To nebude easy odstranit. Najlepsie restore systemu, kedze je to novy notebook tak recovery bude najlepsia moznost.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Bobinel3 Pozri príspevok
    pred par dnami ked daval smart kontrolu na esete tak tam naslo nejakeho trojana ale potom ho hned vymazalo ale notas je este stale spomaleny...
    A čo hovorí hĺbková kontrola dnes? Už ho nenájde? Možno ho sťahuješ pravidelne.

    Bobinel3 je offline (nepripojený) Bobinel3

    Bobinel3
    problem vyrieseny-pre ludi s rovnakym problemom odporucam stiahnut BitDefender antivirus je to lepsie ako eset4 a najde vsetky virusy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.