Zavrieť

Porady

Kto daruje

Ahoj poraďáci. Moja dobrá /osamená invalidná/ priateľka sa stará o dve deti a podaril sa jej zohnať v Bratislave slušný podnájom pre seba a deti, ale po úhrade nájmu jej neostávajú financie na televízor pre rodinu. Vedel by jej niekto pomôcť darovaním aj staršieho, ale funkčného televízora? Ak by sa našiel aj pre chlapca NB /PC/ na školské účely za slušnú cenu, alebo ako dar, bola by veľmi šťastná.Vďaka za pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
logo
TriviTax,s.r.o.
v poriadku odovzdané, funkčné, konečne som sa dostala k tomu vymazať odtiaľ údaje, len anglický slovník som v NB chlapcovi nechala - zíde sa mu.
V zdraví a v pohode užite.

Hlasovalo 28 pouzivatelov

Užitočné (28)
Tamila, babi2, Zdenka 0705, betka631, Vlastas, Meggi 1, mysimis, adi11, lenkak, Lubaba, 220870, Valcake, zk24, Anja111, Ingrid G., Darina1234, hanelie, Kazu, Antonia1, ondrejvla, Marína, Paula, Aňuška, VERONIKA6, tuta, Kvaka, truch, dana9
28

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
logo
TriviTax,s.r.o.
mám staručkú TOSHIBU NB, a staručký TV prijímač, len si to treba odviezť.

Hlasovalo 24 pouzivatelov

Užitočné (24)
jozka56, Dav, truch, dana9, Anja111, betka631, mysimis, Stanislav 1975, Lubaba, 220870, Valcake, Stefan2005, Paula, Marína, lenkak, danushka, plada, MarcelkaT, Darina1234, drobeceva, Halli, janka51, alla66, ondrejvla
24

Marína je offline (nepripojený) Marína

Marína
Lydke.jpg  

Hlasovalo 15 pouzivatelov

Užitočné (15)
lujza.j, 220870, Lubaba, adi11, alla66, mysimis, arizona, Meggi 1, ondrejvla, Vlastas, betka631, Zdenka 0705, Anja111, truch, Valcake
15

Beba je offline (nepripojený) Beba

Beba
Super, bude vďačná za akúkoľvek pomoc. Kam si treba pre to prísť?Pošli súkromnú správu, vďaka za priateľku aj za malého chlapca.

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko, hanelie

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
wauuuuu................díky moc všetkým za ocenenie, nečakala som takýto ohlas, zbavila som sa nepotrebného a potešila odkázaného........ je to milá pani a chlapček bude rád, má vraj len 9 rokov, takí chalani často považujú vlastnenie PC za vrchol šťastia.

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
poprosím hlasujte za vyriešené, jediný môj hlas nestačí, alebo prosím moderátora alebo admin o uzavretie tejto témy...........díky moc.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.