Zavrieť

Porady

Riešia sa na Porade zaujímavé veci?

admin
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť )
Usporiadat
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Richard Pozri príspevok
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť )
Myslím, že témy aké sa riešia, dosť zodpovedajú obdobiu, ktoré konkrétne je. Teraz je "uhorková sezóna", tak sa riešia rôzne taľafatky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cloe Pozri príspevok
Myslím, že témy aké sa riešia, dosť zodpovedajú obdobiu, ktoré konkrétne je. Teraz je "uhorková sezóna", tak sa riešia rôzne taľafatky
Ťažko povedať, čo sú to tzv.taľafatky-čo može byť pre niekoho talafatka, tak pre iného može byť užitočná vec...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ťažko povedať, čo sú to tzv.taľafatky-čo može byť pre niekoho talafatka, tak pre iného može byť užitočná vec...
príklad- pre niekoho je dph-čka doležitá vec, pre mňa je to však taľafatka...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm .....

Taľafatka ....

Hej , ja viem ...biznis je biznis ...dobre sa zarába aj na reklame ...

No pri každom kliknutí , téma ...príspevok ...taká taľafatka ...furt sa mi nejaký odkaz na book fasov objaví ...
Furt sa mi niekto do priazne tlačí ...aj hen na Porade už je to pravidlo ????

Hm , taľafatka ...???

Nemyslím si ...skôr 3,14.......
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Taľafatky, safalátky,
grilovačky, prázden vačky.
DPH sa podvihne,
nikoho to neminie.

V roku trinás,
Pán Boh pri nás.
Všetci jasať budeme,
keď zas voliť pôjdeme.

Naposledy upravil sito : 07.09.10 at 17:05
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hehe, dobra otazka, aj mne to teraz pripada, ze na Porade "skapal pes", bez urazky, to co sme sa sem-tam skriepili s nastupom novej vlady "uz akosi nevadi" a ked nahodou, tak to dobri ludia uzavru a je pokoj. Odborne problemy asi nove nevyskakuju, stare su poriesene, tak asi tak.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ten fejsbúk tu bude dlho?..lebo mi ide na nervy...pri každej otvorenej téme je fejsbúk, akoby sme boli debilní...lebo sa nám to páči...
4 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a ten fejsbúk tu bude dlho?..lebo mi ide na nervy...pri každej otvorenej téme je fejsbúk, akoby sme boli debilní...lebo sa nám to páči...


ale no tak Pepsi, veď treba ísť s dobou, na každej stránke je pricapený ficbuk.
prečo akurát tu by nemal byť

dúfam, že mi rozumieš
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

tetrisss Pozri príspevok
Hehe, dobra otazka, aj mne to teraz pripada, ze na Porade "skapal pes", bez urazky, to co sme sa sem-tam skriepili s nastupom novej vlady "uz akosi nevadi" a ked nahodou, tak to dobri ludia uzavru a je pokoj. Odborne problemy asi nove nevyskakuju, stare su poriesene, tak asi tak.
Sú poriešené, ale riešia sa XYZ-krát nanovo, lebo stále dookola sa zakladajú témy, ktoré tu už sú, stačí ich vyhľadať (bolo obdobie, keď napr. pribúdali otázky - témy a otázky - príspevky v už otvorených témach o nevyplácaní mzdy zamestnávateľom, pritom riešenia sú vždy tie isté a bolo to vyriešené už XYZ-krát).
A mne to tiež pripadá, že tu "skapal pes" a ak sa ten skapatý pes začne rozkladať, tak bude veľmi rada, že PC nedokáže prenášať vôňu.
1 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..no sú tu aj nevyriešené otázky ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Barbara Pozri príspevok
ale no tak Pepsi, veď treba ísť s dobou, na každej stránke je pricapený ficbuk.
prečo akurát tu by nemal byť

dúfam, že mi rozumieš
..

..mojuš, preto, lebo Porada nie je "každá stránka"..tak preto by mohol byť menej viditeľný..(teda tam, kde mi nejde na nervy,napr, na titulke,aby sa nepovedalo, že nemáme..no..)
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
čaute,

no tak dnes ráno ma poriadne nasralo, že som dostala na môj mail, z ficbuku upozornenie na poradu.sk je to moc otravné.

ja si to neželám, takže potrebujem radu ako to vyradiť z môjho mailu. teda len to upozornenie na poradu- na môj mail ,
budem vďačná za každú rozumnú radu a nie laťafaťku, to nemmusím.
ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Barbara Pozri príspevok
čaute,

no tak dnes ráno ma poriadne nasralo, že som dostala na môj mail, z ficbuku upozornenie na poradu.sk je to moc otravné.

ja si to neželám, takže potrebujem radu ako to vyradiť z môjho mailu. teda len to upozornenie na poradu- na môj mail ,
budem vďačná za každú rozumnú radu a nie laťafaťku, to nemmusím.
ďakujem
..ale no tak!...ty už nechceš ísť s dobou?..
...skús v nastaveniach- notifikácie- zrušiť..teda aby si nedostávala z porady upozornenia...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..názov témy:.."riešia sa na porade zaujímavé veci?""...
..aáno, riešia..len nechápem, prečo vždy dvojmo!..
..a prečo to nechápe?.,..no lebo niekedy sa zaujímavá téma schová "cobydup" a témy dvojmo tu visia aj dva dni...to by sa mohla jedna zlúčiť s druhou, alebo jedna zrušiť...
(preplatenie dovolenky počas....v ""ˇUčtovníctve)
3 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..ale no tak!...ty už nechceš ísť s dobou?..
...skús v nastaveniach- notifikácie- zrušiť..teda aby si nedostávala z porady upozornenia...


už je to v suchu, akurát som nato došla teraz,že ako nato, no skoro ráno sa mi nechcelo sa s tým hrajkať to bolo treba spraviť v mojej mailovej stránke.

p.s. teraz už som prebratá
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
bobino38 Pozri príspevok
..no sú tu aj nevyriešené otázky ...
aké? tiež mi jedna vŕta v hlave..." čo má facebook spoločné s Poradou"
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

alla66 Pozri príspevok
aké? tiež mi jedna vŕta v hlave..." čo má facebook spoločné s Poradou"
Tiež neviem, prečo tá reklama na facebook musí byť nadr..á akurát vedľa témy a zužuje mi priestor príspevku. Aj tak sa na ňu nikto nepozerá, iba to prekáža. No ale admin sa rozhodol, tak to tam musí byť. Musel za to zhrabnúť poriadny balík, keď nám to tu nasilu vnucuje.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Richard Pozri príspevok
Pozerám si TOP témy a podľa nich to nevyzerá že by tu padali zaujímavé otázky.

http://www.porada.sk/topratings.php?age=7

Hlasovanie za zaujímavú tému je výborná vec, ktorá môže zabrániť opakovaným aktuálnym témam a dáva rýchly prehľad o nových zaujímavých témach (teda aspoň by to tak malo byť )
Na Porade sa riešia velmi zaujímavé veci...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
wagner Pozri príspevok
Tiež neviem, prečo tá reklama na facebook musí byť nadr..á akurát vedľa témy a zužuje mi priestor príspevku. Aj tak sa na ňu nikto nepozerá, iba to prekáža. No ale admin sa rozhodol, tak to tam musí byť. Musel za to zhrabnúť poriadny balík, keď nám to tu nasilu vnucuje.
pri prihlasovaní treba dávať pozor, aby ste sa neprihlásili cez FB....


urobila som malý testík.....ono škrátek akýsik našiel moje meno na FB ...jaaaaj podľa IP adresy...toť nebezpečná hračka zahrávať sa s internetom horšie ako FBI
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
pri prihlasovaní treba dávať pozor, aby ste sa neprihlásili cez FB....


urobila som malý testík.....ono škrátek akýsik našiel moje meno na FB ...jaaaaj podľa IP adresy...toť nebezpečná hračka zahrávať sa s internetom horšie ako FBI
Nemôže to byť skôr tým, že máš rovnakú mail adresu na FB aj na porade?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať