Zavrieť

Porady

Leasing v Oberone

Prosím Vás, účtuje niekto v Oberone ? Vedeli by ste mi poradiť, ako zaúčtujete zálohu za auto od fi. Palazzo, potom 1. zvýšenú splátku už od Unicredit na tú istú sumu s výsledkom 0,- a nakoniec dôjde splátkový kalendár. Máte na to niekto nejakú dobrú pomôcku?
Ja som robila nasledovne:
Zaúčtovala som ako zálohovú faktúru faktúru od Palazzo /dala som celú sumu aj s DPH do bez DPH/.
Potom došla faktúra od Unicredit na tú istú sumu - otvorila som okienko faktúra - vybrala Palazzo a prehodila odberateľa na Unicredit, tak sa mi podarilo zálohu pre Palazzo vtiahnuť do Unicreditu, ktorá vlastne vyúčtovala túto faktúru od Palazzo.
Potom som splátkový kalendár nahodila v sume celkovej ako je v splátkovom kalendári, ale keďže mala byť znížená o zálohu, tak som si ručne dopísala sumu zálohy do bez DPH okienka. Tak som dostala sumu, ktorú ešte dlhujeme Unicreditu.
No je to strašné .
Máte lepší nápad ?
Naposledy upravil alicacka : 13.08.10 at 12:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.