Zavrieť

Porady

z MRP WIN do xml súboru

Potrebujem si vytvoriť súbor na úhradu hromadného príkazu do Tatrabanky cez internetbanking. TB požaduje súbor "xml" a neviem si to v MRP WIN vytvoriť.
Poradí niekto????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Nikto nehradí hromadné príkazy z MRP WIN cez internet banking v TB cez súbor xml????????????

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    v inom súbore to nejde, musí byť v xml? Veď na príkazoch je priamo napísané, príkaz pre TB.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Našla som jeden spôsob, ale musíš vyskúšať či bude fungovať.
    Dala som si ukážku hormadného príkazu, a potom som klikla na export, a vybrala tabuľka excel /xml.

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    lenkak Pozri príspevok
    Našla som jeden spôsob, ale musíš vyskúšať či bude fungovať.
    Dala som si ukážku hormadného príkazu, a potom som klikla na export, a vybrala tabuľka excel /xml.
    Pri úhradách v internetbankingu TB si môžeš stiahnuť z PC svoj súbor s hromadným príkazom a ten musí byť v xml. Hradím naraz veľa úhrad a stáva sa mi, že kým nahodím 15-20 úhrad, medzi tým mám niekoľko telefonátov a ešte komunikácia vo firme často sa mi zruší spojenie s TB. Takto si to v priebehu dňa pripravím a potom za pár sekúnd odošlem.Vyskúšam tento tvoj postup zajtra v práci. Ozvem sa či to funguje.Zatiaľ ďakujem za ochotu pomôcť.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ak Ti to takto nepôjde, mám ešte jedno riešenie, takže kľudne napíš, poriešime.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ok, ak Ti odpíšu, že nič s tým robiť nebudú, potom mi napíš a doriešime. Len to bude treba odskúšať.

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Lenka, dnes mi prišla odpoveď z MRP. Bolo mi treba stiahnuť novú verziu, nebol problém a potom to už išlo. Ďakujem za prejavenú ochotu pomôcť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.