Zavrieť

Porady

Nový prístroj na diagnostikovanie chorôb

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto neviete niečo o prístroji na diagnostikovanie chorôb. Niekedy v júli informovali v TV novinách o novom "zázračnom prístroji" v Dubnici nad Váhom, ktorý doviezli z Ruska a ktorý dokáže v priebehu pár minút vyhodnotiť vašu krv v akom stave máte všetky dôležité orgány. Neviete mi niekto poradiť nejaký kontakt, alebo niečo čoho by som sa mohla chytiť? Mám zdravotné problémy a neviem sa k tomu nijako dopátrať. Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
http://povazska.sme.sk/c/5451765/pac...slovenska.html

Potrebné informácie získaš aj tu:
Bohuslav Tholt

Pod Hájom 1288/116
Dubnica nad Váhom

Telefón:
042/4422353
Naposledy upravil zdenka131 : 17.08.10 at 05:32

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
Monika C., vieraaaa, wagner, Danielle369, Mária27
5

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku durisovad
Divim sa, ze vynalezca toho pristroja este nebol nominovany na Nobelovu cenu. A-propos, uz som videla viac reklam na vysetrenie zazracnymi pristrojmi, ale po nejakom case bublina pukla a chori sa zasa obracaju na obycajnych ale zato spolahlivych lekarov.

ubka je offline (nepripojený) ubka

ubka
Tak zázračné prístroje sú zaujímavá vec, ale podľa mňa iba dovtedy, kým sa ľudia nepresvedčia, že ide iba o komerčnú vec.
Ak máš zdravotné ťažkosti, obráť sa na lekárov a tí, ak si to Tvoj zdravotný stav vyžiada, urobia komplexné vyšetrenie a v prípade zistenia konkrétnej choroby nasadia aj adekvátnu liečbu. Je to samozrejme na Tebe, aby si sa rozhodol komu zveríš svoje telo k skúmaniu, ale ak máš skutočne zdravotné ťažkosti nestrácaj čas vyhľadávaním prístroja, o ktorom máš iba nejasné informácie z TV. Ak by bol prístroj skutočne certifikovaný pre serióznu diagnostiku, určite by sa oň zaujímali aj zdravotnícke zariadenia a informovali by verejnosť o jeho výnimočných schopnostiach.

Nový prístroj na diagnostikovanie chorôb

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.