Zavrieť

Porady

Makeup Vichy

Dobrý chela by som poradiť ohľadom makeupu Vichy , ktorý makeup je lepší na prekrytie/ vyražky, nedostatky na pleti/ Normaderm alebo dermatop vopred ďakujem za všetky rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    bábika Pozri príspevok
    Dobrý chela by som poradiť ohľadom makeupu Vichy , ktorý makeup je lepší na prekrytie/ vyražky, nedostatky na pleti/ Normaderm alebo dermatop vopred ďakujem za všetky rady
    skús poprosiť v lekárni o vzorku ja to tak robievam

    Tezaurus je offline (nepripojený) Tezaurus

    dobra otazka Tezaurus
    mne sa neosvedcil Normaderm, ani kozmeticka ho neodporucala, s tym druhym nemam skusenost

    linko1 je offline (nepripojený) linko1

    :-) linko1
    ja teda neviem, kúpila som si vichy normaderm celú sadu, vyvalila som za to cez 100 eur v lekárni a môžem povedať po cca pol roku, že žiadne zmeny na pleti nevidím, sú podľa mna také isté ako iné výrobky za podstatne menej penazí....ale reklama je reklama

    bábika je offline (nepripojený) bábika

    bábika
    mne sa jednalo v podstate o krytie akú má kryciu schopnosť jeden som skusila len som chcela vedieť ktorý je lepší s kryciou schopnosťou nie liečivou ja máam normalnu pleť občas dáka vyrážka vykukne a preto som chcela vedieť ktorý z nich je dobrý na pleti kazdému iný vyhovuje ,ale si skúsim možnosť vyskúšať vzorku v lekarni inak to nepôjde ďakujem za rady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.