Zavrieť

Porady

Nepríjemní Gréci???

Ahojte,
dnes bola v Teleráne dovolenková poradňa a zaznemlo tam, že ľudia sa najviac sťažujú na Grécko ( Rhodos, Thasos) - nedodržanie sľúbených služieb a nepríjemné správanie voči Slovákom. Keďže sa do Grécka chystám na last minute, mohli by ste tí, ktorí ste toto leto navštívili spomínané ostrovy alebo Grécko napísať svoj názor na správanie sa domácich voči nám - Slovákom. Ďakujem
Usporiadat
greco greco

greco je offline (nepripojený) greco

Ja som bol na Sarti, no môžem povedať, že som nenarazil na nepríjemnosť domácich, veď oni si uvedomujú keby nemali nás turistov tak to tam môžu úplne zabaliť. Turista sa iba raz opáli druhý krát tam už nepôjde a tým si zavaria predsa sami. Avšak ako všetci dobre vieme sú rôzne povahy ľudí a môže sa stať aj niečo také, no asi len ojedinele. Prajem príjemnú dovolenku.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

netreba vzdy dat za pravdu nasim genialnym televiznym staniciam ci novemu casu ...
je mi na zvracanie
0 0
elena kubickova elena kubickova

elena kubickova je offline (nepripojený) elena kubickova

Sme 2 dni doma z dovolenky na Thassose. Všetko bolo veľmi fajn, žiadne problemy.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
v pondelok som sa vrátil zo Sarti precestoval som polovicu Chalkidik absolutne žiadny problemik ,práve naopak max spokojnosť s Grékmi.Nepozerajte TV je to všetko hlúpe ako všetci "novinári".Samotný Gréci ani nevedia že v Aténach boli nejaké štrajky a mál som dojem že ich to ani vôbec nezaujímalo.Tak ako písal niekto nado mnou problémik môže byť ale s jednotlivcom nie Grékmi ako národom.Nie sú uražlivý ,namyslený, škodoradostný ani pomstychtivý.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

220870 Pozri príspevok
v pondelok som sa vrátil zo Sarti precestoval som polovicu Chalkidik absolutne žiadny problemik ,práve naopak max spokojnosť s Grékmi.Nepozerajte TV je to všetko hlúpe ako všetci "novinári".Samotný Gréci ani nevedia že v Aténach boli nejaké štrajky a mál som dojem že ich to ani vôbec nezaujímalo.Tak ako písal niekto nado mnou problémik môže byť ale s jednotlivcom nie Grékmi ako národom.Nie sú uražlivý ,namyslený, škodoradostný ani pomstychtivý.

!!!!!!!!!!!!!chybicky sa vloudili.....
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

osky Pozri príspevok
!!!!!!!!!!!!!chybicky sa vloudili.....
...mal to dobre napísané - nominatív plurálu životného podst. mena v mužskom rode!
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

elena kubickova Pozri príspevok
Sme 2 dni doma z dovolenky na Thassose. Všetko bolo veľmi fajn, žiadne problemy.
kde si bola na Thassose? ja letím v pondelok

minulý rok som bola na Rhodose a určite sa tam za rok až tak veľmi situácia nezmenila, cestovala som autobusom z Rhodosu a pohybovala som sa pri zastávke o niečo skôr lebo som bola upozornená že odchody sú plus mínus nejaká minúta...šofér pristavil autobus vystúpil a hlasno vykrikoval po námestí "Faliraky, Faliraky" a tým zvolával svoje ovečky

pri ceste z Lindosu si šofér nechával môj lístok veľmi som to nechápala a pochopila som neskôr aj prečo sa pýtal na meno hotela v ktorom bývam na zastávke na ktorej som mala vystúpiť sa otočil do autobusu a zakričal "Matina" to bol hotel v ktorom som bola ubytovaná
3 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Slovaci su daleko neprijemnejsi ako Greci .
0 0
aksas2 aksas2

aksas2 je offline (nepripojený) aksas2

Hansa Pozri príspevok
...mal to dobre napísané - nominatív plurálu životného podst. mena v mužskom rode!
až na to že je to nominatív plurálu prídavného mena, čiže to nemá správne
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

aksas2 Pozri príspevok
až na to že je to nominatív plurálu prídavného mena, čiže to nemá správne
?!?
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Hansa Pozri príspevok
...mal to dobre napísané - nominatív plurálu životného podst. mena v mužskom rode!
UFF. ze HAHAHA. ako dokazes obhajovat take hrube gramaticke chyby?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Co keby ste to uz niekto vysvetlili a vyargumentovali? Jednak, ze je to , a potom by som bol rad v obraze .
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

slabikar Pozri príspevok
UFF. ze HAHAHA. ako dokazes obhajovat take hrube gramaticke chyby?

...veď ide o slovo Gréci v prvom páde množného čísla, čiže preto v slovách: samotní Gréci, urážliví, škodoradostní, atď.

... vyveďte ma z omylu?!
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Mne je to rálom trálom či je tam i-y celé iy je ujovina a nemá v slovenskej gramatike čo hľadať.Chorváti poznajú len i a žijú nikto tam z toho neskapal od hladu.A grékom je tiež jedno či sú z i alebo y.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

rickman Pozri príspevok
Co keby ste to uz niekto vysvetlili a vyargumentovali? Jednak, ze je to , a potom by som bol rad v obraze .

Podstatne meno Greci- je v 1.pade mnoz.cisla- pise sa vzdy v muzskom rode zivotnom podstatnom mene makke i.
Toto podst.meno /Greci/ malo vo vete viacero pridavnych mien- /otazka aki? ktori?/
Tieto pridavne mena maju totocne gramaticke kategorie ako pods.meno Greci , ku ktoremui patria a preto sa tiez na konci prid.mien ma pisat makke i.
Pisala som to jednoducho- slovensky, na pochopenie-))

P.S. Inak spojenie - chybicka se vloudila je slovencina ako bic!!
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte my chceme ísť do Grécka na nejaký ten ich ostrovček na dovolenku budúci týždeň. Potom napíšem aké som mala skúsenosti ja
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nič v zlom ale pravopis chodte riešiť niekam inam tu je to úplne o niečom inom!
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

Hansa Pozri príspevok
...veď ide o slovo Gréci v prvom páde množného čísla, čiže preto v slovách: samotní Gréci, urážliví, škodoradostní, atď.

... vyveďte ma z omylu?!
ale ved si pisala ze mal to dobre napisane a on tam mal Y, preto som tak reagoval, chapes?
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

alaya1 Pozri príspevok

Podstatne meno Greci- je v 1.pade mnoz.cisla- pise sa vzdy v muzskom rode zivotnom podstatnom mene makke i.
Toto podst.meno /Greci/ malo vo vete viacero pridavnych mien- /otazka aki? ktori?/
Tieto pridavne mena maju totocne gramaticke kategorie ako pods.meno Greci , ku ktoremui patria a preto sa tiez na konci prid.mien ma pisat makke i.
Pisala som to jednoducho- slovensky, na pochopenie-))

P.S. Inak spojenie - chybicka se vloudila je slovencina ako bic!!
Sak prave o to ide, ze tam mali byt "i". Potom niekto napisal, ze nie, ze daco s pridavnymi menami a ma tam byt "y". A kopec ludi to odsuhlasilo. Preto som nechapal, o co tu ide...

Ad :
Greci nie su neprijemni. Ani neprijemny narod. Vydiskutovane , mozme sa venovat pravopisu , sorry za .
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
po dnešom zhliadnutí tv novín ,že na Kréte kam sme išli horí sme zmenili krajinu a ideme do Španielska...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať