Zavrieť

Porady

Odpojenie plynu

Stala sa nám taká vec: Odpojili nám plyn bez predchádzajúceho upozornenia. Nikto nezazvonil, len sme jednoducho mali na plynových hodinách plombu. Keď som volala do SPP, tvrdili, že poslali upomienku, ktorú sme ale v schránke nemali. manželovi sa trvalým príkazom strháva mesačný poplatok. Nemali sme však uhradený nedoplatok, na ktorý nám mali poslať spomínanú upomienku. Tlačenými písmenami bolo na faktúre s nedoplatkom napísané, že spomínanú čiastku si do lehoty splatnosti zinkasujú z nášho bankového účtu. Neurobili tak. Plyn je odpojený, nedoplatok sme zaplatili, znovupripojenie má byť do 5 dní, s tým, že treba zaplatiť 75 EUR za odpojenie a 75 EUR za znovupripojenie. Ako to riešiť. Prečo mám platiť ja za to, čo SPP bez predchádzajúceho varovania urobila sama?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    milka777 Pozri príspevok
    Stala sa nám taká vec: Odpojili nám plyn bez predchádzajúceho upozornenia. Nikto nezazvonil, len sme jednoducho mali na plynových hodinách plombu. Keď som volala do SPP, tvrdili, že poslali upomienku, ktorú sme ale v schránke nemali. manželovi sa trvalým príkazom strháva mesačný poplatok. Nemali sme však uhradený nedoplatok, na ktorý nám mali poslať spomínanú upomienku. Tlačenými písmenami bolo na faktúre s nedoplatkom napísané, že spomínanú čiastku si do lehoty splatnosti zinkasujú z nášho bankového účtu. Neurobili tak. Plyn je odpojený, nedoplatok sme zaplatili, znovupripojenie má byť do 5 dní, s tým, že treba zaplatiť 75 EUR za odpojenie a 75 EUR za znovupripojenie. Ako to riešiť. Prečo mám platiť ja za to, čo SPP bez predchádzajúceho varovania urobila sama?
    Pozri zmluvu s SPP, ale pochybujem, že tam je nejaké ustanovenie typu: "pred odpojením plynu je SPP povinná odberateľa o tom informovať".
    Skús im napísať list a priložiť kópiu faktúry - nedoplatku s ručne dopísaným textom, že si úhradu stiahnu sami a skús ich presvedčiť, že to bola ich chyba, keď si nestiahli úhradu, nech ti odpustia poplatky za odpojenie a zapojenie.
    (Ešte mi napadla taká vec - nemáte v banke danú sumu, do akej maximálnej výšky si môže SPP stiahnuť úhradu? Nebol nedoplatok vyšší než táto suma? Lebo v takomto prípade banka nestiahne ani cent.)
    (U jedného z mojich bývalých zamestnávateľov tiež odpojili plyn - v zime!!! Ale predtým niekto z SPP volal a upozornil firmu, že ak to neuhradí, plyn odpoja. Je mi divné, že u vás to išlo tak rýchlo.)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.