Zavrieť

Porady

nesprávne zobrazovanie webu vo FIREFOXE

Prosím o pomoc ! Kto mi vysvetlí, prečo mi web stránku chybne zobrazuje iba vo FIREFOXE ? V Explorerovi mi ide bezchybne ! Vytvoril som si ju pomocou WINDOWS PUBLISHERA.Čo mám na stránke prerobiť , aby mi to išlo ?
Ďakujem veľmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    To je trocha komplikovanejsie. Aby sa ti spravne zobrazovala vo vsetkych prehliadacoch musis dodrziavat urcite pravidla. So zobrazovanim v roznych prehliadacoch bol vzdy problem. Najlepsie je naucit sa (x)html a css.
    Ja som web nerobil hadam aj 2 roky, ale pamatam sa, ze ked som robil prvi web, tak som ho pocas tvorby kontroloval len v IE a ak som potom pozrel operu a FF, tak som zacal pisat web odznova

    tibor. je offline (nepripojený) tibor.

    tibor.
    neviem co je to "WINDOWS PUBLISHER", ale vsetko co ma v nazve windows, alebo microsoft je
    odporucam macromedia dreamviewer, alebo aspon ps pad pre "trocha zdatnejsich"

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    ladore Pozri príspevok
    Prosím o pomoc ! Kto mi vysvetlí, prečo mi web stránku chybne zobrazuje iba vo FIREFOXE ? V Explorerovi mi ide bezchybne ! Vytvoril som si ju pomocou WINDOWS PUBLISHERA.Čo mám na stránke prerobiť , aby mi to išlo ?
    Ďakujem veľmi pekne.
    http://support.mozilla.com/tiki-view...7623&forumId=1

    http://social.answers.microsoft.com/...5-89e47d1a07a1

    Skusal si nieco taketo?

    nesprávne zobrazovanie webu vo FIREFOXE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.