Zavrieť

Porady

ELDZ-evidenčný list dôchodkového zabezpečenia

Dobrý deň kolegovia, mám totálny výpadok prosím pomôžte mi. Práve prepúšťame jednu zamestnankyňu a robím si podklady k čo sa týka ištitúcií - odhlášky. teraz ma prepadla jedna zlá myšlienka či sa náhodou nedáva okrem odhášky do sociálnej poisťovne aj ELDZ? lebo asi pred dvoma mesiacmi sme tiež prepustili jednu zamestnankyňu a ja som to neodovzdala....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    jelenka Pozri príspevok
    uf, som rada že ste mi to potvrdili. Práve teraz ma osvietilo keď odhlášam túto zamestnankyňu že aj ELDZ. Ďakujem
    ELDP sa môže poslať po vyplatení / alebo výpočte/ poslednej výplaty.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Áno po ukončení PP treba zaslať so sprievodným listom aj ELDZ,urobte dodatočne aj za predchádz.zamestnanca.

    Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

    Ivana 1511
    Pri skončení PP sa zasiela odhláška do zdravotnej poisťovne, socialnej poisťovne a tiež sa zasiela ELDZ do soc. poisťovne. Myslím, že sa nič nestane keď pošleš ELDZ aj neskôr. Stalo sa to aj mne.

    jelenka je offline (nepripojený) jelenka

    jelenka
    uf, som rada že ste mi to potvrdili. Práve teraz ma osvietilo keď odhlášam túto zamestnankyňu že aj ELDZ. Ďakujem

    ELDZ-evidenčný list dôchodkového zabezpečenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.