Zavrieť

Porady

Liečba rakoviny zvnútra

Ja ako laik neviem čo si mám o tomto videu myslieť. Nie som lekár. Dávam ho na pozretie. Urobte si na to vlastný názor, poprípade sa s ním zverte. Video má dve hodiny. Cca 1 hod. je o histórii liečby.

http://mustwatch.hztz.cz/film/lecba-...vnit%25C5%2599
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    erzet Pozri príspevok
    Ja ako laik neviem čo si mám o tomto videu myslieť. Nie som lekár. Dávam ho na pozretie. Urobte si na to vlastný názor, poprípade sa s ním zverte. Video má dve hodiny. Cca 1 hod. je o histórii liečby.

    http://mustwatch.hztz.cz/film/lecba-...vnit%25C5%2599

    Prosim pozri si moju temu onkologicke ochorenia tam je to rozobrane, nechce sami k tomuto vidie este raz pisat, pochopis az si precitas vsetky prispevky v mojej teme.
    Pekny den.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    To som rada, vsetko dobre prajem, len som myslela, ze toto iste video je i na mojej stranke a je k tomu diskusia.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Chcel som, teraz, moju tému stiahnuť, ale neurobím to. Možno je tu niekto kto Tvoju tému nečítal, potrebuje radu a podľa Tvojej odpovedí sa môže presunúť na Tvoju tému.

    Liečba rakoviny zvnútra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.