Zavrieť

Porady

Odhlásenie

Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    witch Pozri príspevok
    Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??
    Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk >>>Odstrániť....
    lišta.jpg  

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    terezamaria, rodina1, wagner, Zdenka175, Mária27, vieraaaa, Marína
    7

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    witch Pozri príspevok
    Dobrý deň, snažím sa odhlásiť už po x-tý raz, stlačím Odhlásiť sa, opýta sa ma, či naozaj, dám OK, nabehne mi hláška Cookies boli vyčistené a presmeruje ma. Ale aj keď postup zopakujem viackrát, vypnem Pohodu, vypnem internet, alebo nevypnem, stále som prihlásená ako witch. Pred tým som to musela urobiť 2 x za sebou, aby som bola ako neprihlásený, teraz nepomôže ani 10x. Kde soudruzi z NDR udelali chybu??
    Daj si do nastavení " byť neviditeľný " a nemusíš sa odhlasovať. Ale pokiaľ chceš byť viditeľná a chceš sa odhlasovať, musíš to riešiť s Richardom, asi len on Ti môže pomôcť.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    alla66 Pozri príspevok
    Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk >>>Odstrániť....
    Alenka dobrá si, si šikovnica šikovná.

    witch je offline (nepripojený) witch

    človek milujúci a chybujúci witch
    alla66 Pozri príspevok
    Postup: Nástroje > Možnosti > Bezpečnosť > Uložené heslá > nájdeš uložené heslá >>> označiť www.porada.sk >>>Odstrániť....
    Ďakujem za radu, bola som týždeň bez internetu, tak odpovedám až dnes. Prajem všetkým krásne ráno, aj keď smoklí . Takže pre všetkých a pre teba obzvlášť!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.