Zavrieť

Porady

Nitrasklo - typ trojskla?

Zdravim poradakov,

v plastovom okne mam mat podla objednavky osadene trojsklo 4-15-4-15-4. Na skle som nasiel nalepku od Nitrasklo, kde je uvedene presne toto:
Vyrobok: Climatop Ultra N
Planitherm Ultra 4m
Float 4mm
Planitherm Ultra 4m
Swisspacer - V sedy 15
Swisspacer - V sedy 15

Podla tohto by tam to trojsklo byt malo a na webe vyrobcu som si nasiel aj nejaky popis o Climatop Ultra N.

No mne sa pri pohlade na to sklo zda, akoby tam boli skla iba dve. Vidim v tom skle dva distancne profily (swisspacer), ale zda sa mi, akoby medzi nimi to stredne sklo nebolo Je nejakym sposobom mozne zistit, ci tam to stredne sklo je alebo nie je?
Taktiez mi nie je jasne to oznacenie skla "Float"...

Dakujem za napady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Najjednoduchší spôsob ako to zistiť ..... kameňom.Je to očný klam Nitrasklo je numero uno,absolútna top kvalita a serióznosť na slovenskom trhu.
    Ak nemáte dostatočne veľký kameň tak sa to dá zistiť tak, že viberiete sklennú výplň z rámu okna.Na to stačí demontovať zasklievacie lišty a trochu posunúť sklenenú výplň

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    a4000 Pozri príspevok
    Zdravim poradakov,

    v plastovom okne mam mat podla objednavky osadene trojsklo 4-15-4-15-4. Na skle som nasiel nalepku od Nitrasklo, kde je uvedene presne toto:
    Vyrobok: Climatop Ultra N
    Planitherm Ultra 4m
    Float 4mm
    Planitherm Ultra 4m
    Swisspacer - V sedy 15
    Swisspacer - V sedy 15

    Podla tohto by tam to trojsklo byt malo a na webe vyrobcu som si nasiel aj nejaky popis o Climatop Ultra N.

    No mne sa pri pohlade na to sklo zda, akoby tam boli skla iba dve. Vidim v tom skle dva distancne profily (swisspacer), ale zda sa mi, akoby medzi nimi to stredne sklo nebolo Je nejakym sposobom mozne zistit, ci tam to stredne sklo je alebo nie je?
    Taktiez mi nie je jasne to oznacenie skla "Float"...

    Dakujem za napady.
    Ja mám tiež okná s 3sklom, aj swisspacerom z Nitrasklo tak že kľudne spi. Podľa Teba ak sú tam 2 rámčeky tak čo je v strede ak nie skloto by ma zaujímalo

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ono ten spacer zrejme od seba nedilatuje vzduch, takze sklo tam byt musi. A ked nieje vidiet, je to len dobre. Pre total neveriaceho Tomasa moze pomoct, ze ten ram odvazi, potom si podla mernej hustoty skla vypocita vahu vyplni, odpocita ram-priblizne, to sklo ma zrejme dost velku vahu

    Nitrasklo - typ trojskla?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.