Zavrieť

Porady

Problemova plet

Chcel by som sa spýtať..mám 21r a neviem čím je to spôsobené stále sa mi robia na tvári tie hnusné akné. Nie, že by to bolo niečo hrozné ale drobné vyrášky na čele a tak..a neviem čo s tým..A preto sa cchem spýtať na jedno minulý rok mi brali krv a lekár ma poslal na krv. Všetko som mal fajn okrem jedného neviem čoho..a naznačil, že by sa to týka štítnej žlazy a poslal ma na endokrinologiu..Lenže ja som tam doteraz nebol --Môže to mať spoločné niečo s tým ??

Diky..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    rastik000 Pozri príspevok
    Asi máte pravdu...Ale u mňa je to tak, že pokiaľ mi nič nie je ku lekárom nejdem...A k tej endokrinológii, asi tam naozaj budem musieť zaskočiť ale mám taký problém, že mám veľké obavy vždy ak mi budú brať krv...Neviem prečo a čo je to..ale bojím sa toho ani neviete ako...:-((
    Krv Ti asi brať budú, ale aspoň sa vylúči alebo potvrdí problém so štítnou žľazou a v prípade potreby Ťa budú liečiť. Držím Ti palce.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    terezamaria, vieraaaa, Mária27, Danielle369, Lubaba
    5

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    rastik000 Pozri príspevok
    Chcel by som sa spýtať..mám 21r a neviem čím je to spôsobené stále sa mi robia na tvári tie hnusné akné. Nie, že by to bolo niečo hrozné ale drobné vyrášky na čele a tak..a neviem čo s tým..A preto sa cchem spýtať na jedno minulý rok mi brali krv a lekár ma poslal na krv. Všetko som mal fajn okrem jedného neviem čoho..a naznačil, že by sa to týka štítnej žlazy a poslal ma na endokrinologiu..Lenže ja som tam doteraz nebol --Môže to mať spoločné niečo s tým ??

    Diky..
    Prečo si nebol na endokrinologickom vyšetrení, keď Ti ho lekár odporučil? Čo najskôr sa ho vo vlastnom záujme zúčastní. Nielen kvôli problémom s pleťou. Nesprávne fungujúca štítna žľaza môže byť príčinou rôznych zdravotných problémov , napr. aj Tvoje vyrážky môžu súvisieť so štítnou žľazou.

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    Asi máte pravdu...Ale u mňa je to tak, že pokiaľ mi nič nie je ku lekárom nejdem...A k tej endokrinológii, asi tam naozaj budem musieť zaskočiť ale mám taký problém, že mám veľké obavy vždy ak mi budú brať krv...Neviem prečo a čo je to..ale bojím sa toho ani neviete ako...:-((

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.