Zavrieť

Porady

Facebook

Napriek tomu, že mám nastavenú slovenčinu, na Fb sa mi všetko zmenilo na cudzí jazyk, rôzne znaky, čísla a pod. Cez celý monitor mám okrem toho hrubými písmenami napísané texty, znaky, čísla v cudzom jazyku. Neviem čítať správy, nevidím nič, čo som mala na nástenke. Prosím, vie mi niekto poradiť, čo sa mohlo stať a ako to napraviť na správnu mieru, aby som mohla Fb používať a písať si s ľuďmi? Ďakujem vopred, Gabriela.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

    tomas67
    Zdravím, najprv napíš, aky máš prehliadač, Mozzila, opera...., najprv je dobre skusit vymazat celu historiu prehliadania, ak to nepomoze tak skus zväčšiť, alebo zmenšiť okno na obrazovke robi sa to takto: otvoris facebook.com, stisknes lave ctrl, a davas znamienka + alebo -, alebo tocis kolieskom na miši, ak to nepomôže, tak potom to budeme riešiť ďalej, a aky jazyk maš nastaveny v pc?, a ake tam maš ešte na vyber?

    modra02 je offline (nepripojený) modra02

    neviem riešiť problémy s PC modra02
    Mám Mozillu a neviem ako vymazať celú histótiu prehliadania. Mám nastavený jazyk slovenčina. Ešte v pondelok všetko fungovalo a od včera sa mi stalo, čo som opísala. Ďakujem!

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nástroje-Možnosti-Súkromie-najprv skús odstrániť jednotlivé súbory cookies-odstrániť všetky cookie až potom históriu ak to nepomôže.

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Od akeho providera mas internet a z akej krajiny sa na FB pripajas .... Môze ist aj od skodlivy soft, ktory ti meni vzhlad stranok, prida ti reklamu navyse a podobne... Skus si nainstalovat google chrome a povedz ci ti to bude blbnut aj v nom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.