Zavrieť

Porady

Cena krytiny Bramac...

ITckar, ucitel...
Zdavim vsetkych,
neviete niekto ako je to teraz pocas akcie 30% dolu s krytinou Bramac? Kolko % bezne na tom maju stavebniny, ide mi o to, ci sa to da niekde zohnat este lacnejsie ako o 30% z cennik. cien?
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

v senci urcite dostanes 35% ale bolo uz aj 37 na jar..na protektor. je to len na zakladne.. doplnky su tam pekne drahe u bramacu.. teda vsade..aj u tondachu.. len maditeran ma zlavy aj na zakladne aj na doplnkove.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dasoft dasoft

dasoft je offline (nepripojený) dasoft

ITckar, ucitel...
Ak porovnate Bramac Alpska Klasik hneda a Mediteran Danubian Evo hneda, ktoru by ste si vybrali skor (kvalita)? Cenovo je to priblizne rovnake (mediteran je o cosi lacnejsi).
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ja si myslim, ze ked my spravime strechu, tak nas urcite prezije nech by bola z bramacu alebo mediteranu. Jeden chlapik co staval domy v nemecku raz povedal, ze bramac je najlepsia krytina a v nemecku vraj strasne leti. ale to moze byt len jeho nazor. Ja kupim toco bude lacnejsie.. ak bude rozdiel maly, tak bramac. mediteran ma skaredsrie robene tie farbene flakate skridle, ale inak beton je beton a forma je forma.. urcite budu kvalitou podobne. Uz aj mediteran robi nieco na sposob protektoru- dokonca vraj este lepsie to je ta evo
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
alltracboy Pozri príspevok
ja si myslim, ze ked my spravime strechu, tak nas urcite prezije nech by bola z bramacu alebo mediteranu. Jeden chlapik co staval domy v nemecku raz povedal, ze bramac je najlepsia krytina a v nemecku vraj strasne leti. ale to moze byt len jeho nazor. Ja kupim toco bude lacnejsie.. ak bude rozdiel maly, tak bramac. mediteran ma skaredsrie robene tie farbene flakate skridle, ale inak beton je beton a forma je forma.. urcite budu kvalitou podobne. Uz aj mediteran robi nieco na sposob protektoru- dokonca vraj este lepsie to je ta evo
Treby skúsiť dolámať 1 kus škridly ,v tom je rozdiel.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

chces povedat ze zoberiem skridlu do ruk a rozlamem ju ako polystyren?
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

alltracboy Pozri príspevok
chces povedat ze zoberiem skridlu do ruk a rozlamem ju ako polystyren?
Nie, chyt ju za kraj jednou rukou a s druhou rukou klepni do stredu s nejakym drevennym hranolom
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
TomasHC Pozri príspevok
Nie, chyt ju za kraj jednou rukou a s druhou rukou klepni do stredu s nejakym drevennym hranolom
Stačí sa na ňu postaviť, niekedy sa tie šmejdy dajú lámať aj v rukách podľa toho ako sa im vo výrobe zadarí.o olámanych rohoch po pár zimách ,škoda slov.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no aby sme neplietli ostatních ludi co to budu citat, treba napisat, ze sa jedna o mediteran
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Mediterran mám položený na streche tretí rok. Dával som ho na strechu sám. Neviem o akej lámavosti je tu reč. Môžeš po nej chodiť. Samozrejme s rozumom. U švagra kládli majstri Mediterran z firmy, ktorá montuje strechy Bramac. Tvrdili, že je kvalitná, akurát ju treba klásť presnejšie ako Bramac, lebo nemá také tolerancie ako v Bramacu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Daj si urobiť komplet ponuku aj s doplnkami ,lebo vychádzať len z toho kde ti dajú viac % zľavu na základnu škridlu nemá zmysel.A daj si do ponuky zarátať , fólie figarol, vakaflex atd..to su pekelne drahé vecičky na ktorých po dobrej zľave ušetríš viac ako na zopár % pri škridle.
1 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

vraj bramac moc nestiha dodavat pred zimou, tak zrejme uz nebudem cakat a kupim skridlu v tejto akcii. Rimska antik je moja vyvolena.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

KM Beta tiež nie je zlá.
0 0
Jack_spk Jack_spk

Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

Ja som kupoval Mediterran v 11/2009 a mal som cenu na komplet strechu 2000 € aj s doplnkami /180 m2/ a Bramac chcel 4 300€ - takže som nemal o čom rozmýšľať. Ten čo mi to pokladal že Mediterran je v podstate rovnaký ako Bramac - iba sa líšia povrchovou úpravou...
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

na nete som videl v Pesti bramac rimsku tehlovu za 18,5 sk za kus . skoda, ze nemam ponatia ko by som to dopravil
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Jack_spk Pozri príspevok
Ja som kupoval Mediterran v 11/2009 a mal som cenu na komplet strechu 2000 € aj s doplnkami /180 m2/ a Bramac chcel 4 300€ - takĹže som nemal o čom rozmýťĞaĹĽ. Ten čo mi to pokladal Ĺže Mediterran je v podstate rovnakĂ˝ ako Bramac - iba sa lĂ*ĹĄia povrchovou Ăşpravou...
to moze byt problem, ked Ti bramac vydrzi 2x dlhsie uz cena nie je taka vyhodna,
ja som (zatial) za tondach, este nemam nic nacenene
0 0
vladoziak vladoziak

vladoziak je offline (nepripojený) vladoziak

Ja mam ponuky na bramac moravska plus-strecha jednoduche acko,bez vikierov a zlabov,rozmer 150m2
Na krytinu+original bramacke doplnky od 2000 do 2200 eur
Na krytinu+neoriginalne bramac doplnky 1800 eur
Na tondach 2600 eur.
Folia kontaktna vysokodifuzna.
Dodavka 14 dni od zaplatenia predfaktury.
0 0
Jack_spk Jack_spk

Jack_spk je offline (nepripojený) Jack_spk

Určite Bramac nevydrží 2x dlhšie ako Mediterran - to sú proste bludy. Robí sa to presne z toho istého betónu iba povrchová úprava je iná a tá je diskutabilná čo spraví po 20 rokoch - ale rozhodne ten betón bude rovnaký..
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Jack_spk Pozri príspevok
Určite Bramac nevydrží 2x dlhšie ako Mediterran - to sú proste bludy. Robí sa to presne z toho istého betónu iba povrchová úprava je iná a tá je diskutabilná čo spraví po 20 rokoch - ale rozhodne ten betón bude rovnaký..
to je problem, ze neviem ktora vydrzi a ktora nie, v inej teme sme rozoberali farebnu stalost, stale sa neviem rozhodnut ako postupovat, ktoru vybrat, zatial som viac pre tondach

inak nesuhlasim s nazorom, ze na strechu sa po case nebudem pozerat, preto je to jedno, to si tam mozem dat rovne tabule z plechu
0 0
dasoft dasoft

dasoft je offline (nepripojený) dasoft

ITckar, ucitel...
Ja som uz takmer rozhodnuty pre Mediterran Danubia Evo. Oproti Bramacu ma zdvojenu povrchovu vrstvu (nad "protectorom" alebo "colorsystemom" je este jedna vrstva, ktora toto vsetko chrani). Ked som si dal robit ponuky komplet aj s doplnkami a foliami cenovo vyjde Danubia Evo cca o 15€ viac ako Bramac Alpska Klasik (teda v globale - cenovo je to to iste) a je to uz o niecom uplne inom. Videl som tieto dve skridle pri sebe u predajcu, ktory ponuka Bramac aj Mediterran a mozem povedat, ze v povrchovej uprave Danubia Evo (uplne ine ako stara Danubia) je to ovela viac hladke a vyzera o dost lepsie ako Bramac Alpska/Klasik... Je to sice novinka, ale myslim ze tych 60 rokov by vydrzal aj Bramac aj Mediterran...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nechcem odhovárať ani presviedčať, nevidel,som tú škridlu.Ale nie len povrchová úprava je všetko.Kvalita farieb,farbostálosť,odolnosť voči UV žiareniu,stálosť tvaru,(škridly bývajú pokrútené),rozmerová presnosť,kvalita základného materiálu,krehkosť-tuhosť,pevnosť v tlaku,oteruvzdornosť,mrazuvdornosť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať