Zavrieť

Porady

Agroturistika-ako na to?

Pekny deň prajem. Mám pozemok mimo obce, v krasnom prostredi v lese. Na pozemku je dosť velka budova ktoru sice treba opravit, pri nom potočik a tak ma napadlo zeby som mohla zriadiť nejaky chov ryb, a pri tom mat aj malu restauraciu, kde by som ponukala aj nejaky jedalnicek z ryb. Ale neviem ako na to. Potrebovala by som poradit. Živnosť mam ale potrebovala by som si ju rozšíriť, ale niesom si ista ci nepotrebujem mat aj nejake skusenosti v polnohospodarstve alebo v niecom podobnom. A taktiež co potrebujem vsetko vybavit aby som mohla mat restauraciu. A samozrejme neviete ci su nejake fondy na rozvoj agroturistiky?
Velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali vase nazory a skusenosti.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    GAP...ako otvoriť reštauráciu je tu množstvo príspevkov, len treba hladať. Daj do vyhladávača otvorenie prevádzky a ti vypluje fakt množstvo užitočných príspevkov. Takisto tam máš aj príspevky ohladom agroturistiky, aj dotácie z fondov.

    niečo tu máš aj o rybách
    http://www.agroforum.sk/showthread.php?start&t=1796
    http://www.ryby.sk/index.php?go=book&id=1018600203

    Hlasovalo 10 pouzivatelov

    Užitočné (10)
    Anja111, Lubaba, arizona, vieraaaa, Mária27, zdenka131, jozka56, terezamaria, Zdenka 0705, truch
    10

    GAP je offline (nepripojený) GAP

    GAP
    GAP Pozri príspevok
    Pekny deň prajem. Mám pozemok mimo obce, v krasnom prostredi v lese. Na pozemku je dosť velka budova ktoru sice treba opravit, pri nom potočik a tak ma napadlo zeby som mohla zriadiť nejaky chov ryb, a pri tom mat aj malu restauraciu, kde by som ponukala aj nejaky jedalnicek z ryb. Ale neviem ako na to. Potrebovala by som poradit. Živnosť mam ale potrebovala by som si ju rozšíriť, ale niesom si ista ci nepotrebujem mat aj nejake skusenosti v polnohospodarstve alebo v niecom podobnom. A taktiež co potrebujem vsetko vybavit aby som mohla mat restauraciu. A samozrejme neviete ci su nejake fondy na rozvoj agroturistiky?
    Velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali vase nazory a skusenosti.
    Dakujem.

    Nikto nevie poradiť? Pomohlo by mi to.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Hihihi, boja sa prezradiť know-how. Ja ti poradím, len ma musíš prijať za spoločníčku....

    GAP je offline (nepripojený) GAP

    GAP
    hubatá Pozri príspevok
    Hihihi, boja sa prezradiť know-how. Ja ti poradím, len ma musíš prijať za spoločníčku....
    Bude s teba dobra podnikateľka. Takúto humorne naladenú spoločníčku by som aj prijala. Ak mám dosť veľký finančný kapitál, tak....

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Aj veľký kapitál sa dá press .... erkať ak sa múdro neinvestuje. Niekedy stačia aj dobré informácie a nemusíš mať ani veľký kapitál (viď našich politikov).
    Ale agroturistika je zaujímavá oblasť držím ti palce. Chvíľočku som to robila s kamarátom (kozy, syry) ale mi zomrel. A je mi ľúto nielen za ním ale aj za peknými zážitkami keď sme sa tomu venovali.
    Tak veľa šťastia !!!

    Agroturistika-ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.